Bildegalleri

Inaktiv

Nyrenovert, romslig hus med parkering

Månedsleie
11 500,–
Depositum
23 000,–
Inkluderer
Internett

Nøkkelinfo

Internt bruksareal
120 m² (BRA-i)
Boligtype
Enebolig
Soverom
4
Leieperiode
01.12.2025
Dyrehold tillatt
Ja

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Hage
Garasje/P-plass
Peis/Ildsted
Parkett
Rolig
Barnevennlig
Turterreng
Ingen gjenboere
Bredbåndstilknytning
Utsikt
Møblert

Beskrivelse

Hus med stor stue og kjøkken, fire soverom og bad og gjestetoalett - hage, parkering og fantastisk utsikt! Huset ble nylig renovert og holder god standard med varmepumpe, peis og varmekabler på badet. Alle gulv har parkett, badet er flislagt, og huset har balansert ventilasjon. Kjøkkenet er nytt fra 2021 med integrerte hvitevarer som følger med i leien.

Dette er en veldig flott bolig for en familie eller andre som vil bo fritt og romslig - samtidig er du kun 5 minutter unna Sogndal sentrum. Det ligger i Bondeviki, like etter Stedjetunnelen på vei fra Sogndal mot Leikanger. Nedenfor veien har vi brygge med benker og bord for bading, grilling eller sosiale tilstelninger.

Det er parkering til flere biler utenfor, og bussholdeplass like ved, samt egen sykkelvei til Sogndal.

Inkludert i husleien er internett. Huset er i dag fullt møblert, og ny leietaker kan overta møbler om ønskelig.

Ta kontakt for visning, dette er et veldig trivelig og godt sted å bo.

Visning

Ta kontakt for visning!

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode428937498
Sist endret14. okt. 2025 18:46
Referansehus-5-roms-norafjordvegen-393-fardal

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.