Bildegalleri
Pronovias brudekjole, ferdig-renset, ingen skader, som ny og klar til bruk!
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Størrelse: 38
Designer brudekjole fra Pronovias, ferdigrenset, ingen skader, hull eller rifter, som ny og klar til bruk!!
Jeg selger en nydelig brudekjole med blonder fra Pronovias Mod. Berta.
Brudekjolen er A-linjeformet, med skjønne blonder og et vakkert glassperlebroderi under brystet. De nette og elegante knappene langs hele ryggen gjør kjolen ekstra nydelig og søt.
Jeg fikk mye skryt for kjolen min.
Hvis du er ute etter en brudekjole med blonder, kan dette være kjolen for deg.
Kjolen har 6 lag med ulikt stoff og tyll, som gjør kjolen elegant og fyldig uten underskjørt med ring. Noe jeg likevel valgte å ha.
Den er i størrelse, E: str 38 og UK: 08. Jeg brukte vanligvis størrelse 36/38 da jeg giftet meg. Jeg er 1,72 m høy og brukte høyhelte sko. Det fins muligheter for tilpasning på brudesalonger.
Jeg tror du vil garantert bli fornøyd med denne, om du først liker den ;)
Nyprisen var på kr 18 990.
Kjolepose følger med (se siste bildet).
Du kan også kjøpe underskjørtet til kr 500. Dette gir kjolen et lite løft, det brukte jeg under kjolen.
Slør kan også kjøpes til kr 1 000. Da kjolen er såpass vakker i seg selv, valgte jeg et enklere slør som ikke tok fokuset og oppmerksomheten til selveste brudekjolen.
Tlf.nr mitt er: 91728717
Frakt kan ordnes om ønskelig.
Pris kan diskuteres 😊
Ps: har flere småting annonsert, så sjekk om du finner flere ting som kan være av interesse😉
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 4.2.2025 kl. 08:18 ・ FINN-kode: 75637798