Vann og kommunale avgifter. Leietager tegner eget strømabbonement, og tv/internett hvis det er ønskelig. Strøm og internett/tv er altså IKKE inkludert i leien.
NB! Tidligere overtagelse av leiligheten kan avtales om ønskelig,
Attraktiv leilighet i gamle Villa Ek på Trara. Huset er totalrenovert, og har beholdt den originale sveitserstilen. Leiligheten framstår som moderne, og også her har vi beholdt så mye som mulig av den opprinnelige stilen; høyt under taket, kopier av originale vinduer, brede lister etc. Koselig, luftig og romslig leilighet som bare venter på de rette leietagerne. Kort vei til Fredrikstad sentrum, og kort vei til Fredrikstadmarka med fantastiske rekreasjonsmuligheter både sommer og vinter.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.