Bildegalleri
Inaktiv
BMW Z4
2,2
2004
88 189 km
Manuell
Bensin
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innNyttige lenker
Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på RJ83869Forsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Flott BMW Z4 2,2i til salgs. En nydelig kjøremaskin, godt utstyrt, velholdt og manuell gir som denne bilen må ha. Bilen har en svært driftssikker rekkesekser, har eksosanlegg som gir den fine lyden en rekkesekser fra BMW skal ha. Bilen er ikke vinterkjørt så langt jeg vet, og der er kun sommerdekk til bilen. Bilen ble EU godkjent i fjor. Motor til cab. ble skiftet av forrige eier. Bilen har noen merker i lakken, men bærer sin alder meget godt. Selger den med tungt hjerte, da den blir litt lite brukt. Skambud er lite nyttig da bilen ikke må selges og annonseselgere er velkommen til å kjøpe en svært god bil.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 569 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 145 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- BMW
- Modell
- Z4
- Modellår
- 2004
- Karosseri
- Cabriolet
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 170 hk
- Slagvolum
- 2,2 l
- CO₂-utslipp
- 214 g/km
- Kilometerstand
- 88 189 km
- Girkasse
- Manuell
- Hjuldrift
- Bakhjulsdrift
- Vekt
- 1 250 kg
- Seter
- 2
- Dører
- 2
- Farge
- Grå
- Fargebeskrivelse
- metallik
- Bilen står i
- Norge
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- RJ83869
- Chassis nr. (VIN)
- WBABT11020LN55824
- 1. gang registrert
- 7.5.2008
- Eiere
- 3
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- ABS-bremser
- Air Condition
- Airbag foran
- CD-spiller
- El.vinduer
- Elektrisk sete u. memory
- Elektriske speil
- Lettmet. felg vinter
- Metallic lakk
- Oppvarmede seter
- Regnsensor
- Sentrallås
- Servostyring
- Seter i helskinn
- Sommerhjul
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
6050 ValderøyaLogg innLogg inn for å se hele adressen
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.