Malere søkes - Poszukiwani malarze - Painters wanted

Arbeidsgiver
Fjellmark As
Stillingstittel
Maler
Frist
Snarest
Ansettelsesform
Prosjekt

Beskrivelse

For kunde søker vi 2 dyktige malere for prosjekter i Trondheim.
Det er både nybygg og rehabilitering.

Er dette noe for deg?

For klienta poszukujemy 2 wykwalifikowanych malarzy do projektów w Trondheim.
Obejmuje to zarówno nowe budynki, jak i renowację.

Czy to coś dla Ciebie?

Hva vi ser etter

Fjellmark samarbeider med seriøse kunder som stiller høye krav. Vi må derfor søke etter arbeidere som kan ljobbe på høyt nivå.

Derfor er det viktig med følgende krav:

* Minimum to års relevant erfaring

* Du må vise til minimum to gode referanse

* Du må kunne kommunisere på norsk eller engelsk

* Du må ha god arbeidsmoral

* Du må ha D-nummer eller personnummer klart

Fjellmark współpracuje z poważnymi klientami, którzy stawiają wysokie wymagania. Dlatego musimy poszukiwać pracowników, którzy potrafią pracować na wysokim poziomie. W związku z tym ważne są następujące wymagania:

  • Minimum dwa lata odpowiedniego doświadczenia
  • Musisz przedstawić minimum dwie dobre referencje
  • Musisz potrafić komunikować się w języku norweskim lub angielskim
  • Musisz mieć dobrą etykę pracy
  • Musisz mieć gotowy numer D lub numer personalny

Arbeidsoppgaver

Vi søker flinke malere som har minimum to års erfaring fra norske byggeplasser.

For vår kunde søker vi malere som kan jobbe på nybygg, men også eldre bygninger som skal rehabiliteres.

Dersom du kan legge gulvbelegg er dette en stor fordel.

Poszukujemy zdolnych malarzy z minimum dwuletnim doświadczeniem na norweskich placach budowy. Dla naszego klienta szukamy malarzy, którzy mogą pracować przy nowych budynkach, ale także przy renowacji starszych budynków. Jeśli potrafisz układać wykładziny podłogowe, będzie to dużą zaletą.

Vi tilbyr

Fjellmark AS tilbyr sine arbeidere:

* Markedsledende lønn

* Gode pensjonsordninger og forsikringer

* Mulighet for mange timer

* Langvarige prosjekter

* Godt arbeidsmiljø

Fjellmark AS oferuje swoim pracownikom:

  • Wynagrodzenie na poziomie lidera rynku
  • Dobre programy emerytalne i ubezpieczenia
  • Możliwość wielu godzin pracy
  • Długoterminowe projekty
Sektor
Privat
Antall stillinger
2
Sted
7069 Trondheim
Stillingsfunksjon
Håndverker, Håndverker / Snekker/Tømrer, Annet
FINN-kode
357609786
Sist endret
17. juni 2024 12:50