Rørleggere til Trondheim ( rotasjon prosjekt )

Arbeidsgiver
ALL10 AS
Stillingstittel
Rørlegger
Frist
Snarest
Ansettelsesform
Prosjekt

Beskrivelse

Vi søker nå etter dyktige rørleggere med erfaring fra norske prosjekter til Trondheim ( Rotasjon prosjekt )

Kvalifikasjoner:

- Har fagbrev eller noen års erfaring fra byggeplass

- Erfaring med bygging og sveising av rør samt bøying av hydraliske rør

- Jobber like godt selvstendig som i team

- Kan ta ansvar

- Må kommunisere på engelsk eller norsk

- Å ha førekort og bil vil bli en fordel

Vi tilbyr:

- Gratis bosted

- Gratis mat

- Gratis fly

- Prosjekt på en rotasjon ( 4 uke )

Ønsker du å jobbe i en etablert bedrift med godt, stabilt og faglig sterkt miljø er dette jobben for deg!

Søknad og Cv sendes til: oriana@all10.no. Merk søknad med "Rørlegger"

Vi gleder oss til å motta din søknad og ta en prat med deg.

Har du spørsmål om stillingen ta kontakt med Oriana 91903839

Obecnie poszukujemy wykwalifikowanych i doświadczonych hydraulików na projekt w Trondheim. ( Projekt na jedna rotacje)

Kwalifikacje:

- Posiada certyfikat branżowy lub kilkuletnie doświadczenie na budowie

- Doświadczenie w budowie i spawaniu rur oraz gięciu rur hydraulicznych

- Samodzielność w wykonywaniu pracy

- Odpowiedzialnosc

- Komunikatywny język angielski lub norweski

- Posiadanie prawa jazdy będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- Darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie

- Pokrycie kosztów przelotów

- Osobisty doradca, który zapewni Ci dobry start i sprawi, że praca sprawia Ci przyjemność

- Dobre warunki płacowe

Jeśli chcesz pracować w firmie o ugruntowanej pozycji z dobrym, stabilnym i silnym zawodowo środowiskiem, to jest praca dla Ciebie! Aplikację i CV przesyłamy na adres: oriana@all10.no. Oznacz aplikację słowem „Hydraulik”

Czekamy na Twoje zgłoszenie i rozmowę z Tobą.

Jeśli masz pytania dotyczące stanowiska, skontaktuj się z Izabela +47 91903839

Sektor
Privat
Antall stillinger
4
Sted
Otto Nielsens veg 4, 7052 Trondheim
Stillingsfunksjon
Håndverker / Rørlegger, Håndverker, Annet
FINN-kode
361701103
Sist endret
18. juli 2024 12:39