

NY MOTOR i 2019. Volvo Penta D4-180. Strak aksling. 350k/bud.
1985
30 fot
Innenbords
10
Pris
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Meget bra holdt båt med strak aksling. Fikk satt inn ny Volvo Penta D4-180 i 2019. Ny propellaksling og propell i 2019. Dette er en motor som er mye brukt i skyssbåter / arbeidsbåter med maks turtall på 2800 o/m. Marsjturtall er på ca. 2500, da gjør båten ca. 15 knop. Var på ferie nordover sommeren 2022, da kjørte vi mye på rundt 6,5 knop og hadde et forbruk på i snitt 4,2 liter i timen. Simrad plotter med radar er fra 2018, gjennomgående svinger til ekkolodd ble montert i 2021.
Morten Husby Mob: 92620113
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
7560 VikhammerLogg innLogg inn for å se hele adressen
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.