

2001
2 000 kg
720 cm
7
Forsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Spikertelt til påskeferien!
Spikerteltet er EL-godkjent av elektriker i februar 2025!
Stor, fin og velholdt campingvogn med spikertelt på Saue Camping på Voss. Fantastisk fin plass heilt nede med vannet i enden av veien med stor terrasse og uteplass. Gode fiskemuligheter både sommar og vinter. Badestrand like ved og flytebrygge som en kan benytte. Gode solforhold morning og kveld. Stille og rolig uten trafikkstøy fra veien. Parkering rett utenfor døren. Egen slange med tilkobling av vann i sommerhalvåret. Kort vei til servicebygg med toalett, dusj og vaskemaskin.
Vogna har stått på fastplass siden den var ny. Har Alde vannbåren varme som gir gjevn og fin varme i vogna heile vinteren. Romslig vogn med 7 soveplasser og rikelig med skapplass. I spikerteltet er det kjøkkenkrok med komfyr, steikeovn og kjøleskap. Komfyr og steikeovn går på gass. Spikerteltet er lyst og trivelig med nytt gulv. Utvendig bod samt skibod montert bak campingvogna.
Til Voss sentrum er det kunn 7-8 min kjøring. Ønsker du å stå på ski er det ca. 10 min kjøring til Voss Resort og 20 min til Myrkdalen. Vil du prøve langrennski er Voss ski- og tursenter på Skutle ca. 15 min unna. Kan også nevne at Voss har mange fine badeplassar som Vetlavatnet, Demmo ved Flatlandsmo og i Raundalselava på Bømoen.
Plassen der vogna står er flommsikker.
Selges møblert med div utstyr – Her kan man flytte rett inn!
Årsleie på plassen er 18.000,- + strøm. Eierskifte gebyr på kr 12.000.-
Dette følger med:
Ta kontakt på tlf: 91146659 eller mail for spørsmål/visning.
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.