

Pris
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innØnsker å gå opp i størrelse på båt og plassen er for liten, ønsker derfor å selge eventuelt leie ut plassen.
Plassen er E18, 4,5 m bredde og 8 m utriggere. Åmøy havn tilbyr mye. Her er det lagring, verksted, opptak etc. En veldig fin havn, med service innstilt personale er alltid hjelp å få med alt til båt.
Er superfornøyd med plassering og tilgjengelighet. Kun 20 min fra Stavanger og er omtrent midt i ryfylkebassenget når båtturen starter.
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.