

2025
8 fot
Ikke oppgitt
Ikke oppgitt
Pris
Quicksilver SPORT kommer i 3 modeller
Disse båtene er laget med pvc duk som underlag med aluminiums plater på dørken
Quicksilver Sport er laget i Haku® PVC-duk. I tillegg til å være lett i vekt og enkle å transportere byr Quicksilver Sport serien på god manøvreringsevne, meget konkurransedyktig pris og høy ytelse. Med lavt tyngdepunkt og solid aluminiumdørk er dette båter for lengre distanser og tøffe turer.
Den har 3 seperate luftkamre som bedrer sikkerheten hvis man er uheldig å får en punktering.
---
Om Kristiansand Båt og Motor:
KBM er et av Norges største Volvo Penta verksteder lokalisert sentralt i Kristiansands skjærgård ved Stokken, Tømmerstø og Kongshavn i Randesund.
Vi er en komplett leverandør av båttjenester med fokus på salg, service, reparasjoner og oppgradering / ettermontering av utstyr.
Volvo Penta, Mercury, Bella, Flipper, Falcon og Pioner er våre hovedmerker. Dessuten tilbyr vi innendørs vinteropplag i frostfrie haller med plass til ca 150 båter fra 10 til 60 fot.
Vårt viktigste fortrinn er god og bred kompetanse innen båtfaget med hovedfokus på Volvo Penta og Mercury. Ved KBM har vi også fokus på et godt arbeidsmiljø og staben består av flere godt motiverte, serviceinnstilte og dyktige medarbeidere.
Ved vår lokalisering ved Kystveien 310 i Randesund har vi et romslig flytebryggeanlegg med kaianlegg og stortruck. Totalt disponere vi ca 4000kvm fordelt på store opplagshaller, verksted, butikk, nybåtutstilling og kaiområde. Dette gir effektiv drift og god service for våre private- og næringskunder.
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.