Bildegalleri
Båtplasser og opplagsplasser til leie ved Ravneng Marina, Ullerøy
Pris
5 100 kr
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innKontakt selgeren
Beskrivelse
Lei din båtplass på vår intime og koselige brygge i Ullerøy. Med egen båtslipp og meget kort gangavstand fra bilparkering til din båtplass, er det ingen sak å komme seg raskt ut på sjøen og nyte båtlivet i vakker skjærgård. Fra Ravneng Marina er det kort avstand til ferieperler som Høysand, Hvalerøyene og svenskekysten. For å fylle tanken til turen kan du svippe bortom Kilen marina, som er vår nærmeste nabo.
Vi har ledige plasser for småbåter og opp til 26 fot.
Priser for sesongleie 2024: fra kr 5000-7500 (mars - 1. oktober)
Det er også muligheter for opplagsplass av båthenger og/eller båt (2025-2026) avhengig av fot/meter
Annen praktisk info:
-Vann- og strømtilgang på brygge
-Tilgang på steamer
-Toalett (sesongåpent)
PS: Prioritering gis til personer med egen båthenger som kan sette ut selv ved bruk av slipp, etter avtale. Vi kan være behjelpelig med utsett.
Spesifikasjoner
- Bredde
- 3000 cm
- Sted
- Ravneng Marina, Ullerøy
- Salgsform
- Til leie
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.
Mer som dette


Stor båtplass til leie
Husbåt


Båtplasser til leie 2-5m bredde

