Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Biler/Volkswagen/Golf-Serie
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Volkswagen Golf-Serie

Bildegalleri

Bilen har øyelokk montert (1/20)
Skiptvet
SOLGT

Volkswagen Golf

GOLF 1.4-170

Modellår

2007

Kilometerstand

162 000 km

Girkasse

Manuell

Drivstoff

Bensin

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på VF85221Trenger du biltransport? Få tilbud her
Få tilbud på lån for denne bilen

Beskrivelse

Bilen selges da jeg har kjøpt bolig og ny bil. Nettopp eu-godkjent til 31. Januar 2027
Bilen går sinnsykt bra til å være 1.4l samtidig som den bruker lite drivstoff. Den har både kompressor og turbo som gjør at det ikke er noe turbo lag. Bilen har kun gått på 98 bensin i mitt eie. Bilen har gti uteseende noe jeg ser er sjeldent på disse bilene. Det er også ettermontert noen OEM sportsstoler som forrige eier mente var fra Gti modellen men jeg er ikke sikker. De er hvertfall veldig gode og holder deg godt på plass. Interiøret er godt velholdt for alderen og fikk nylig en interiørrens av ett vaskefirma.
Bilen er ganske påkostet. Forrige motor fikk registerras så bilen fikk en brukt motor fra en delebil der det ble byttet komplett register (forrige eier gjorde dette så har ikke papirer). Det følger med 2 service hefter på bilen. Den motoren har gått ca 10-15k mer enn bilen. Det hender når det er veldig kaldt ute at det kommer et sekund med rasling på kald start men forsvinner med en gang når oljetrykket begynner. Har ikke tenkt noe over det de 3 årene jeg har hatt bilen. Har vært i daglig bruk det siste året og ikke hatt noe trøbbel med det.
Bilen er ganske god for rust. Det er vanlig rust under bilen med tanke på at den er 18 år gammel. Fikk ingen kommentarer på dette på eu. Lakken på bilen er pen for alder. Det finnes vanlige steinsprut skader. Kanaler, framskjermer og bakskjermen ble sandblåst og lakkert sommeren 2020. Dekk til begge sesonger bør byttes. Bilen har simons sport eksos på til ca 10k. Det er også montert bluetooth spiller fra kenwood. Det følger med en haug med deler til bilen som kom fra delebilen (legger ved bilde).


Gjort i mitt eie:
Byttet olje og filter hver 10-12k km (Ca 8000 km siden sist skift)
Nylig byttet coiler og plugger
Byttet Klosser og skiver bak
Byttet abs sensor og ring på begge sider bak
Byttet hjullager begge sider bak
Nytt batteri vinter 2024
Montert øyelokk på lyktene som gir ett mye mer aggressivt uteseende (de fleste bildene er uten da disse bildene ble tatt før de var montert)


Bilen selges som den er grunnet alder og kmstand
Pris kan diskuteres ved rask og ryddig handel
Bare å sende melding hvis det er noe du lurer på

Spesifikasjoner

Omregistrering
1 845 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
37 000 kr
Årsavgift
Les mer
Merke
Volkswagen
Modell
Golf-Serie
Modellår
2007
Karosseri
Kombi 5-dørs
Drivstoff
Bensin
Effekt
170 hk
Slagvolum
1,4 l
CO₂-utslipp
174 g/km
Kilometerstand
162 000 km
Girkasse
Manuell
Maksimal tilhengervekt
1 400 kg
Hjuldrift
Forhjulsdrift
Vekt
1 373 kg
Seter
5
Dører
4
Farge
Svart
Bilen står i
Norge
Sist EU-godkjent
30.01.2025
Neste frist for EU-kontroll
31.01.2027
Avgiftsklasse
Personbil
Registreringsnummer
VF85221
Chassis nr. (VIN)
WVWZZZ1KZ7W151850
1. gang registrert
12.02.2007
Salgsform
Bruktbil til salgs

Utstyr

  • ABS-bremser
  • Airbag foran
  • Antispinn
  • Bluetooth
  • El.vinduer
  • Elektriske speil
  • Isofix
  • Kjørecomputer
  • Metallic lakk
  • Midtarmlene
  • Mørke ruter
  • Oppvarmede seter, foran
  • Sentrallås
  • Sideairbager
  • Sommerdekk på aluminiumsfelg
  • Sommerdekk på felg
  • Vinterdekk på aluminiumsfelg
  • Vinterdekk på felg

Selgers kjennskap til bilen

Er det gjort større reparasjoner?

Ja. Motor er byttet

Har bilen heftelser/gjeld?

Ja. Slettes ved salg

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

1816 Skiptvet
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

343964481

Sist oppdatert

5. april 2025, 18:49

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Volkswagen
Volkswagen Golf-Serie