Bildegalleri
AHEAD NBM175 Beitepusser
Pris
24 796 kr (ekskl. mva.)
Beskrivelse
Med en arbeidsbredde på 175 cm kan AHEAD NBM175 raskt klippe gressbaner, kanter eller andre områder som trenger trimming. Beitepusseren er utstyrt med 28 slagjern og kan forskyves 34,8 cm i sideretningen. Du kan justere klippehøyden fra 8 til 62 mm, og den bakre klaffen kan åpnes for enkel tilgang til lagrene og for å rengjøre akselen hvis det har samlet seg gress i kassen. I likhet med resten av AHEAD-serien får du en beitepusser med en solid konstruksjon hvor det er lagt vekt på solid metallarbeid, god finish, lave driftskostnader og god fjæring.
AHEAD NBM175 er ideell for mindre brukere, og sammenlignet med andre merker på markedet får du et virkelig godt produkt for en relativt beskjeden investering. Det er en maskin du kan ha i mange år, og vi har selvfølgelig et bredt reservedelsprogram, slik at du fortsatt kan bytte remskive eller skrape om 10 år om nødvendig. Slagleklipperen har et effektbehov på minst 50 hk. 50 hk, er for trepunktsoppheng, kat. 1 og leveres med kraftoverføringsaksel. Leveres umontert i en trekasse.
Modell: NBM175
Arbeidsbredde: 1.750 mm
Platetykkelse, kasse: 4 mm
Platetykkelse, sider: 8 mm
Effektbehov: 50 - 80 HK
Fargekoder: Gul, RAL1007 / svart, RAL9005
Reimer: 4 stk AV 17x991
Klippehøyde: 8 - 62 mm
Motorhastighet: 2 356 o/min
Motorrulle: 108 x 10 mm
Pakkeruller: 102 x 4 mm
Sideforskyvning: Manuell, 348 mm
Slagjern: 28 stk. 90 mm slagjern
3-punkts feste: Kat. 1
Rotasjoner, kraftuttak: 540 o/min
PTO-aksel: Inkludert
Gearbox: Kinesisk
Gearoljebehov: 1,2 liter 85W-90
Vekt: 377 kg
Spesifikasjoner
- Merke
- AHEAD NBM175
- Modell
- Beitepusser
- Kategori
- Gressmaskiner
- Modellår
- 2025
- Vekt
- 377 kg
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.
Mer som dette







