Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Nordkapp Enduro 705 Highline +
Meget pen, lite brukt Nordkapp Enduro 705 /Evindrude HO 250 HK selges
2017
23 fot
Utenbords
7
Pris
460 000 kr
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innGratis kjøpekontrakt
- Ferdig utfylt kontrakt
- Digital signering med BankID
- 1 måned gratis båtforsikring
Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Meget pen og velholdt Nordkapp Enduro 705 med sprek Evindrude HO 250 hk (V6) selges. Båten er produsert i 2017 men er sjøsatt første gang i 2018, i praksis en 2018 modell. Med et skrog på over 7 meter og med et unikt utformet skrog med sentrert konsoll oppleves båten som svært stødig og trygg samtidig som det finnes et «hav» av kraftoverskudd fra Evindrude sine 250 hk V6 med stålpropell. I tillegg er båten svært lett å manøvere, særlig ved hjelp av baugpropellen. I tillegg får du god hjelp ved bruk av stor Garmin plotter som guider deg trygt dit du ønsker og som overvåker alle båtens funksjoner for motor, fart og dybde. Antall kjørte timer er 155 timer. Båten har vært lagret innendørs hver vinter og alle nødvendige servicer er fulgt. Stor service. ble utført høsten 2023. Alt som er foretatt på båten er dokumentert og stemplet i servicehefte. Det er ingen heftelser på båten. Båten ligger i opplag på Evja marina i Engelsviken rett nord for Fredrikstad. I løpet av påsken vil båten være klar for sjøsetting .
Spesifikasjoner
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Nordkapp
- Modell
- Enduro 705 Highline +
- Modellår
- 2017
- Type
- Bowrider
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 250.0 hk
- Motorfabrikant
- Evenrud
- Type motor
- Utenbords
- Topphastighet
- 49 knop
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Vekt
- 1 100 kg
- Lengde i fot
- 23 fot
- Bredde
- 230 cm
- Sitteplasser
- 7
- Farge
- Hvit
- Båtens beliggenhet
- Norge
- Registreringsnummer
- CBZ105
Utstyr
- Baugpropell
-Garmin kartplotter 7400/7600 ( kart Oslo, Skagerak, Haugesund)
- Fusion MS-RA70 stereo med innebygde høytalere
-Kjøleskuff
-Ankervinsj med syrefast kjetting
-Trimflaps M/ autotrim
-Toalett (ubrukt)
-Solputer
-Trekk til seter/sofa
Tillegg:
-Hel kalesje
-flagg
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.