![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2024/11/vertical-0/04/5/378/986/415_3f86bb14-32a4-4996-87f0-adc113b5acc8.jpg)
![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2024/11/vertical-0/04/5/378/986/415_3f86bb14-32a4-4996-87f0-adc113b5acc8.jpg)
A180 109HK AUTOMAT TILHENGERFESTE CRUISE SOMMER+VINTER
2009
193 937 km
Automat
Diesel
Totalpris
Forsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
2009 modell Mercedes-Benz A180 med 109hk selges! Praktisk bil som er oversiktlig og lettkjørt!
*MÅNEDSPRIS - 2 727,-
KONTANTINNSATS - 19 800,-
LØPETID - 3 ÅR
Høydepunkter:
- Bilen er EU-godkjent frem til 30.12.2025
UTSTYR:
- Automatgir
- Cruisekontroll
- Varme i setene foran
- Oppbevaringsskuff under førersetet
- AUX-inngang
- 12V uttak i bagasjerom
- Eksteriør lys og sikt pakke
- Adaptive bremselys
GARANTI
Denne bilen leveres med 1 års bruktbilgaranti inntil 200 000km. Utvidet garanti kan leveres mot et pristillegg.
KONTAKT
Ring oss gjerne på 97 66 63 80, 48 05 43 31 eller send e-post til bil@autogrande.no dersom du ønsker mer informasjon om denne bilen eller om du ønsker å avtale visning/prøvekjøring.
FORMIDLINGSSALG
Bilen selges for kunde.
Ønsker du bistand til å selge bilen? Vi tar gjerne oppdraget! For pris og informasjon: autogrande.no/formidlingssalg
INNBYTTE
Vi tar innbytte i alle prisklasser og lager gjerne et tilbud til deg. Dersom du ønsker et innbyttetilbud fra oss trenger vi å få tilsendt bilens registreringsnummer og kilometerstand.
FINANS OG FORSIKRING
Gunstig finans kan ordnes fra 0,- kontant via våre samarbeidspartnere Santander Consumer Bank eller AS Financiering.
Forsikring kan vi tilby med meget gode betingelser fra våre samarbeidspartnere IF, Enter, Tryg og Gjensidige.
* Finansieringsforslaget øverst i annonsen er et eksempel på mulig finansieringsprofil.
LEVERING OG FRAKT
Vi leverer biler til kunder over hele Norge! Ta gjerne kontakt med oss dersom du ønsker et frakttilbud, slik at vi kan finne en god løsning som passer for deg.
Dersom du kommer med toget, henter vi deg på Skien/Porsgrunn togstasjon.
NAF TEST
Dersom du ønsker at bilen skal gjennomføre en NAF test før eventuell handel hjelper vi deg med organisering av dette. Butikken vår ligger ca. 10 minutter unna nærmeste testsenter og du kan vente hos oss mens testen blir utført. Kostnad tilkommer mulig kjøper.
BANKID
Ved overtagelse er det viktig at du tar med deg BankID som brukes ved omregistrering, for signering av kontrakt og av eventuelle finansieringsdokumenter/bankoverføring.
ANNONSETEKST
Vi gjør alltid så godt vi kan for at annonsene våre skal være oppdatert med riktig informasjon, men vi tar forbehold om eventuelle feil i annonseteksten. Dersom det er utstyr som er spesielt viktig for deg så ber vi deg om at du undersøker dette før eventuell handel.
Denne bilen selges med Bruktbilgaranti (12 md. / 250 000 km).
Denne bilen selges med bytterett fra forhandler. Det betyr at du som kjøper har mulighet til å bytte den mot en annen bil, i henhold til forhandlerens vilkår. Dette kan du gjøre dersom bilen du har kjøpt av en eller annen grunn ikke tilfredsstiller dine forventninger eller behov. Produktet tilbys for at du som kjøper skal føle deg helt trygg på at du ender opp med riktig bil for ditt behov.
Bilen selges av et sertifisert medlem av Bruktbilgruppen. Når du kjøper bil av en forhandler som er sertifisert medlem av Bruktbilgruppen, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge Bruktbilgruppens etiske retningslinjer og som har gjennomgått et sertifiseringskurs. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.
Mer om fordelene ved å handle av et sertifisert medlem i Bruktbilgruppen.
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.