

PASSAT 1.9-101 D
2003
318 462 km
Manuell
Diesel
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innKjente feil, mangler eller synlige skader?
Ja. Mangel lapp er ikke så alvorlig. Bremser må gås over. Hovedbremse silinder følger med. Bremseskiver nye (foran og bak),Noen nye forstillings deler. Den står på vinterhjul og har sommerhjul også.Bilen var på EU i april og fikk mangellapp . Den står inne i albumet. Motor og gir fungerer helt top. Starter og kjører veldig bra. Reg.reim byttes neste sommer. Bilen er nesten rustfri. Bakluke har rust rundt låsen og på et hjørne nær baklykter. Vanlig ruststeder . En rustflekk på panseret. Ny grill følger med og gode brukte hovedlykter. Den står på nye coilovers og det er bare å vise den på SVV. Kan ordne TüV .Den er veldig behagelig å kjøre og veldig sprek også. På grunn av bilens alder ,bilen er 20 år gammel gis ingen garanti på den. Bilen selges som den står og kjøper kan besiktige bilen før kjøp. Rustfri bakluke i samme farge med spiler kan følge med 1400kr i tillegg
Er det gjort større reparasjoner?
Nei
Er eller har motoren vært trimmet?
Nei
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
1336 SandvikaLogg innLogg inn for å se hele adressen
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.