

60 Pro
2022
61 000 km
Automat
El
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Norsksolgt, riktig utstyrt e-tron 60 S Pro 2022 modell for selges med ekstremt tungt hjerte pga hus bygging, dette er og blir min drømme bil.
Med sine tre elektromotorer som yter 503 hk og hele 973 nm, er det ingen tvil om hvilken elektrisk SUV som er kongen på haugen.
NB ! Tilsvarende bil ny i dag koster ca 1,3 mill.
Kjøpt ny hos Audi forhandler og har de beste Norske garantiene.
( De fleste E Tron S på finn,no er import )
60 S skiller seg godt ut fra standard 50 og 55, ikke bare på ytelse, men også estetisk. Bilen er nesten 5 cm bredere og leveres standard med større hjul, skjermbreddere og nye sideskjørt
Dette eksemplaret er satt opp slik en 60 S skal, i Daytonagrå Perle med de riktige oppgraderingene.
Bilen leveres med de viktige 22" 5-arms Interferenz Design Audi Sport felgene.
Vinterhelg med 21" Audi Sport 5-Y-eke , alt orginaltrogen Audi !
Utgangspunktet er en Pro-utgavesom er topputgaven (største utstyrspakke). Utover dette har bilen følgende utstyr:
så denne bilen har alt av utstyr en trenger, og mer til.
har helt nylig byttet Audi ringer til sorte, både i front og bak. Kjøpt originalt fra Audi.
Bilen ble, i forkant av utlevering, foliert med XPEL-folie i front (panser, frontfanger, skjermer og speilhus) samt keramisk lakkforseglet med Ceramic Pro. Dette alene med en kostnad på ca kr. 30.000,-.
Bilen har altid stått i garasje og er klar til besiktigelse ved interesse.
Innbytte vurderes.
Denne må ikke forveksles med vanlig e-tron. Denne er mye, mye bedre og kjøre.
Ta kontakt for en hyggelig bilprat
WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Nei
Er det gjort større reparasjoner?
Nei
Har bilen heftelser/gjeld?
Ja. Lån med pant i bil, blir slettet ved salg
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.