

2023
10 500 km
125 cc
15 hk
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Pent kjørt Lett-MC selges på grunn av overgang til bil.
Sykkelen har kun blitt brukt pendling og noen koseturer. Den er kun blitt kjørt av eier og aldri lånt vekk. Den har heller aldr hatt ett velt. Det er ikke gjort noe modifikasjoner som betyr at man slipper problemer med statens veivesen. Sykkelen stått innendørs hver natt hele året, og blitt vasket og smurt med jevne mellomrom.
Sykkelen er utrolig lettkjørt og komfortabel å sitte på. Funger perfekt til å pendle eller ut å kose seg. Skulle man ønske å dra på litt så har den nok av krefter å by på. Det kombinert med det skjulte eksosanlegget som etter min mening høres bedre ut enn alle andre originalanlegg.
Serviceintevall er fulgt og kjedet ble byttet rundt 9500KM. Alt vedlikehold utført hos merkeverksted (MC Marine Åsane). Mekanikeren bemerket at dette var en meget godt rengjort og stelt sykkel ved 6000km service.
Mener å huske at neste service er ved 1200km eller i mai 2025 da det er ett år siden sist service.
Bakdekket er plugget etter en pungtering ved 7000km. Det var en liten skrue som lå godt gjemt. Jeg kjøpte plugge sett på biltema og tok det med til mekaniker med erfaring slik at det ble gjort skikkelig.
Hvis det trengs hjelp med å transportere sykkelen så kan jeg bistå med å kjøre den til sitt nye hjem. Det kan også følge med en depotstøtte, kjederens og kjedeolje om det ønskes
Jeg er veldig forøyd med denne sykkelen, og det er med tungt hjerte at den selges.
Dersom det er noen spørsmål eller ønsker om flere bilder så ikke nøl med å ta kontakt på finn eller telefon.
Dette kjøretøyet selges med Resterende ny MC-garanti (38 md.).
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
5067 BergenLogg innLogg inn for å se hele adressen
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.