Bildegalleri
Polaris Ranger SP 570 EPS Nordic Pro
2025
Ikke oppgitt
570 cc
Ikke oppgitt
Pris
228 625 kr
Beskrivelse
POLARIS RANGER SP 570 EPS NORDIC PRO
LAGET FOR ARBEID OG LEK
Med den nye RANGER 570-serien trenger du ikke å velge mellom arbeid og moro. Når du har arbeid som skal gjøres, er det enkelt å hale og slepe raskt. Når tiden er inne for moro, får du maksimal komfort, og manøvrering på trange steder er ikke noe problem.
- Fabrikksmontert Varmepakke
- Servostyring
- 3500lbs HD Vinsj
- 560kg Tilhengervekt
- 453kg Nyttelast
- Smidig kjøring og manøvrering mens du er på tur
- Romslig interiør
- Kjør i ulendt terreng med 10 tommer (25,8 cm) bakkeklaring
- Lett å runde hjørner og navigere trange rom
- Kan også leveres med Pro Fit Cabin førerhuspakke
PERFEKT TILPASSET
RANGER SP 570 er riktig størrelse, til riktig pris med de riktige funksjonene. Den kompakte bredden på 56,8 tommer (144,5 cm) gjør det enkelt å sykle på trange stier og sømløst å transportere. Strammere svingradius gjør det lett å navigere i trange svinger. Tilpass arbeids- eller lekebehov med et bredt utvalg av tilbehørsalternativer.
GOD Å ARBEIDE MED
Prostar 570-motoren gjør det enklere å frakte tunge laster trygt. Det helt nye, romslige bagasjerommet tilbyr masse plass som effektivt transporterer verktøy eller utstyr, og en ny enkelthåndtaks bakluke som gir rask og enkel tilgang til å dumpe muld, ved og annen last fra boksen. True On-Demand All-Wheel Drive gir øyeblikkelig feste i steinete, vått og gjørmete terreng.
For mer info:
https://www.polarisindustries.no/atv-ranger/ranger/ranger-sp-570-eps/
Vi er behjelpelig med finansiering.
Ring eller stikk gjerne innom for mer info
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Fritatt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Ny
- Merke
- Polaris
- Modell
- Ranger SP 570 EPS Nordic Pro
- Modellår
- 2025
- Type
- ATV
- Slagvolum
- 570 cc
- Vekt
- 566 kg
- Farge
- Black Pearl
- Tilstandsrapport
- Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.