Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Triumph 675 Daytona
2006
22 800 km
675 cc
124 hk
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Alltid lagret i varm garasje
Sykkel hadde stor service av forrige eier for 3000km siden der det var utført generelt sjekk og smøring. Utført arbeid: Ventilkontroll og justering, tennplugger, luftfilter, drevsett, bremsevæske, olje og nye dekk.
Senkesett medfølger sammen med et nytt litium batteri og helt nye bremse klosser til framhjulet
Kan ikke sammenlignes med 660 Daytona dersom dette er en full 100% race sykkel som er ment for bane og ikke normal kjøring som de nye 660 daytonaene.
Alt funker som det skal, ingen feil, første gen daytona 675 som blir sjeldnere for hver dag som går pga produksjonen på disse sluttet i 2016
Prisen kan diskuteres
Ring 94155410 for eventuelle spørsmål
Ønsker en ryddig handel
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 613 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 80 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Triumph
- Modell
- 675 Daytona
- Modellår
- 2006
- Type
- Sport
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 124 hk
- Slagvolum
- 675 cc
- Kilometerstand
- 22 800 km
- Vekt
- 186 kg
- Farge
- Gul
- Registreringsnummer
- TP9816
- Chassis nr. (VIN)
- SMTTMD10666266542
- Eiere
- 2
- Tilstandsrapport
- Nei
Utstyr
- Aut. demperjustering
- Vindskjerm
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.