Bildegalleri
Igland SB 2272 to-trinns snøfres
Pris
93 500 kr (ekskl. mva.)

Beskrivelse
Pris fra 93.500,- eks mva (veil.pris 103.969,- eks mva)
Vi har fresen på lager - klar for rask levering!
Rask og effektiv to-trinns snøfres. Standard med 3.punkts traktormontering. Slepesko er standard, likeså sliteskjær under og kantskjær på høyre side. 1 3/4" splineaksling og 1" kjedeoverføring med brytebolt sikrer optimal virkningsgrad på innmaterskruen.
Enkelt vedlikehold bak deksel og inspeksjonsluker. Hydraulisk svingbar tut som standard. Meget god kastelengde takket være vifteformede skovler med en diameter på 70 cm. Både vifte, viftehus og slepesko er i HARDOX stål.
SB 2272
- Passer traktorer fra 60-100 hk
- Viftediameter: 70,5 cm
- Innmaterskrue: 40 cm
- Arbeidsbredde: 2,2 mtr
- Egenvekt: 730 kg
Be om pris!
For mer informasjon - ta kontakt med vår salgsavdeling.
Vi tilbyr deg som kunde gode finansieringsløsninger og mulighet for innbytte.
Gunstige fraktordninger over hele landet.
Fron Traktor Service ble etablert i 1965.
Bedriften har utviklet seg til å bli en av de ledende private aktører innen salg og service av landbruksmaskiner , både i Gudbrandsdalen, og også i landet ellers. Vi er også eiere av Fron Traktor Service Tynset og Haugsveen & Fjeldstad Landbruk AS på Stange. Våre utsalgssteder dekker dermed store deler av Hedmark og Oppland fylke (Innlandet). Bedriften er en del av HCP's forhandlernettverk.
Besøk vår hjemmeside www.frontraktorservice.no og se hva vi kan tilby deg som kunde av traktor og landbruksutstyr.
Følg oss på Facebook - Fron Traktor Service AS.
Spesifikasjoner
- Merke
- Igland SB 2272
- Modell
- to-trinns snøfres
- Kategori
- Veiutstyr
- Modellår
- 2024
- Vekt
- 730 kg
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.