![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2024/12/vertical-0/05/6/383/648/936_1c266f96-b609-42c9-a79e-87eb12571b1e.jpg)
![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2024/12/vertical-0/05/6/383/648/936_1c266f96-b609-42c9-a79e-87eb12571b1e.jpg)
Business Elegance IntelliLux LED® frontlys Acc
2023
2 500 km
Automat
El
Totalpris
Vi hos Bertel O Steen Molde har nå gleden av å presentere en kjekk o lettkjørt Opel Corsa-e Business Elegance, 2023 modell.
INFORMASJON OM BILEN:
Opel Corsa er en liten, lettkjørt og drivstoffgjerrig bil med utmerkede kjøreegenskaper. Den er presis styringen og kan skilte med et behagelig støynivå. Sittestillingen er overraskende høy til bilens størrelse å være, og gir deg god oversikt i trafikken. Den har et innbydende design både inn- og utvendig, og overraskende god plass i kupeen. Er du på jakt etter en morsom, lettkjørt og kjapp småbil er Opel Corsa en bil du burde ta en nærmere titt på.
Det har som alltid vært utført en omfattende sjekk av bilen, slik at du kan være trygg på at vi leverer en trafikksikker bil i god teknisk stand.
Bilen er EU-godkjent frem til 31.03.2027.
Ønsker du å se/ prøvekjøre bilen, ta kontakt en dag i forveien så sørger vi for en fulladet og presentabel bil.
VIKTIGSTE UTSTYR PÅ BILEN:
IntelliLux LED® Matrix adaptivt frontlyssystem
180 ryggekamera
Parkeringssensorer foran/ bak
Navigasjon
Apple CarPlay/ Android Auto
Adaptiv cruise kontroll
Varme i seter foran
Varme i ratt
Automatisk klimakontroll
Sentrallås
ISOFIX
SERVICEHISTORIKK:
08.02.2024 - km 1009
Hvorfor kjøpe bruktbil hos Bertel O. Steen?
Bertel O. Steen selger over 15 000 brukte biler årlig, og er en av Norges største og mest erfarne merkeforhandlere, gir vi deg tilgang til et bredt utvalg av biler fra anerkjente merker som Mercedes, Peugeot, KIA, Citroën, DS, Smart og Opel. Vi sørger for en trygg og pålitelig bilhandel fra start til slutt.
Finans: Vi tilbyr lån uten krav til egenkapital, slik at du kan finansiere hele kjøpesummen, og vi gir deg inntil 10 år nedbetalingstid. Prosessen er rask og effektiv – vi ordner alt det praktiske for deg, slik at du kan få bilen raskt på veien.
Innbytte: Vi tilbyr en trygg og smidig innbytteprosess der vi vurderer bilen din og gir deg et konkurransedyktig tilbud uten bekymringer om å selge den gamle på egenhånd.
https://www.bos.no/alle-biler/innbytte-bil-selge-bilen
Frakt og levering i hele Norge: Vi tilbyr frakt og levering av din nye bruktbil til hele landet, slik at du kan motta bilen der det passer deg best.
Kristian Røvik
Bruktbilsjef
922 81 455
Geir Gribbestad
Salgssjef
Selger Mercedes-Benz
952 12 410
Georg Talset
Salgsansvarlig PSA og Kia
954 05 443
Henning Lund
Salgsansvarlig Nyttekjøretøy
913 65 703
Bertel O. Steen Molde AS org.nr. 927190788
Velkommen til en trygg og hyggelig handel her hos Bertel O. Steen Molde
-
Viktig informasjon
Vær oppmerksom på at de norske teleoperatørene, Telenor og Telia, har besluttet å stenge 2G nettet. Opprinnelig var utfasing planlagt i løpet av 2025, Telenor har senere kommunisert at de vil opprettholde 2G-tjenester ut 2027.
Nedstegning av 2G kan påvirke flere funksjoner som blant annet nød anrop (SOS og eCall), infotainment system, app-styring og andre tilkoblede funksjoner. Merk at dette utelukkende gjelder kjøretøy med 2G-modem installert.
Hvis du ønsker mer informasjon er du alltid velkommen til å ta kontakt med oss.
Så snart vi har mer og oppdatert informasjon om saken, vil dette fortløpende legges ut på våre nettsider: https://www.bos.no/aktuelt/informasjon-om-nedleggelse-av-2g-nettet
WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold
Denne bilen selges med Resterende nybilgaranti 5 år / 100000 km (37 md. / 100 000 km).
Bilen selges med godkjent tilstandsrapport. Dette vil si at bilens tilstand er skriftlig dokumentert, og dette gir deg som kjøper en bekreftelse på at bilen er i den standen du har blitt lovet.
TilstandsrapportKjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Denne bilen selges med bytterett fra forhandler. Det betyr at du som kjøper har mulighet til å bytte den mot en annen bil, i henhold til forhandlerens vilkår. Dette kan du gjøre dersom bilen du har kjøpt av en eller annen grunn ikke tilfredsstiller dine forventninger eller behov. Produktet tilbys for at du som kjøper skal føle deg helt trygg på at du ender opp med riktig bil for ditt behov.
Bilen selges av et medlem av Norges Bilbransjeforbund (NBF). Når du kjøper bil av en forhandler som er medlem av NBF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NBF etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
FINN-kode
382985279
Sist endret
3. februar 2025, 09:38
Referanse
d5b3cf95-5bf8-452f-91e6-ddbf79d05c2f
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.