

4x4 Executive
2021
78 000 km
Automat
El
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Her er det mulighet for å gjøre et kupp! Bilen har fått nytt hovedbatteri, montert januar 2025!
Byd Tang er en romslig og god elbil, med bra rekkevidde. Muligheter for å slå opp seter i bagasjerommet, for to ekstra passasjerer. Bilen har sommer- og vinterdekk. Vinterdekkene er piggfri og har gått en sesong. Ledbar gir et meget godt kjørelys. Det følger med lasteholdere som ikke er montert på bildene. Ratt og seter med varme er deilig på vinteren, og ventilerte seter med kaldluft er et must på sommeren!
WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold
Denne bilen selges med Nybilgaranti (12 md. / 23 000 km).
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Ja. Liten bulk på bakdør. Noen har vært borti på parkeringsplass.
Er eller har motoren vært trimmet?
Nei
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
7822 BangsundLogg innLogg inn for å se hele adressen
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.