

Long Range AWD/Tekno/B&O/360/GARANTIKAMPANJE
2022
25 032 km
Automat
El
Totalpris
Garantikampanje 2025
Vi er glade for å kunngjøre en helt unik kampanje for våre kunder som vurderer en bruktbil fra vårt utvalg av Ford Kuga PHEV og Ford Mustang Mach-E. For en begrenset periode utvider vi garantiperioden for disse modellene fra standard 5 år/100.000 km til imponerende 8 år/160.000 km. Dette betyr at du får ekstra trygghet, da vi forplikter oss til å støtte deg over lengre avstand og tid. Denne garantiforlengelsen er et uttrykk for vårt fortsatte engasjement for kvalitet og pålitelighet, og vi er sikre på at den vil gi deg ekstra ro i sjelen når du velger din neste bruktbil fra oss. Ta kontakt med oss for mer informasjon og for å dra nytte av denne spesielle kampanjen!
Ford Mustang Mach-E Long Range AWD med lav km-stand
Flott og godt utstyrt bil i en lekker Shadow black farge og sort skinninteriør!
Utstyr ut over standard:
Teknologipakke
10 Høyttalere
Handsfree bakluke
Trafikkskiltgjenkjenning
Intelligent P-assistanse
Kamera 360 grader
El-seter 8veis
El innfellbare sidespeil
Bang Olufsen Play
Leveres med sommer og vinterhjul
Fra avanserte kjøreassistanse-teknologier til tilkoblingsmuligheter som tar det til neste nivå og innovative designdetaljer: Mustang Mach-E gir deg en enkel og engasjerende kjøreopplevelse med deg i sentrum. Sett deg inn i den stilige, elegante kupeen ved hjelp av smart, nøkkelfri tilgang og E Latch-systemet. På innsiden finner du en rekke avanserte teknologier som forbedrer din helelektriske kjøreopplevelse. For eksempel det intuitive systemet for enpedalskjøring for jevn, uanstrengt kjøring, og tre valgbare kjøremoduser som finjusterer bilens ytelsesinntillinger. Mens neste generasjons tilkoblingsfunksjoner som FordPass Connect og Ford SYNC 4A, lar deg samhandle med din elektriske SUV som aldri før.
Velkommen til en trygg og hyggelig handel hos oss!
Ta kontakt med en av våre selgere for fullstendig gjennomgang av bilen eller andre spørsmål:
Fredrik Vanvik Selger // 954 52 686
Arne Martin Stokke Salgssjef Ford // 915 82 960
Jan Tore Brustad Bruktbilssjef // 98 63 44 66
Alle våre biler leveres med en godkjent NBF-tilstandsrapport.
Melhus Bil Stjørdal ligger kun 3 minutter unna Trondheim Lufthavn Værnes og vi henter gjerne kundene våre der ved ankomst Stjørdal. Butikken vår ligger kloss inntil E6 som gjør oss enkle å finne, og en rask avreise når nybilen rulles ut av salgshallen og kjøres hjem.
Våre åpningstider er:
Mandag - Fredag 08.00 - 17:00
Lørdag: 10.00 - 14.00
Ikke helt den bilen du tenkte? Sjekk ut alle våre brukte biler her: https://melhusbil.no
FINANSIERING
Vi tilbyr finansiering fra kr. 0,- kontant gjennom våre samarbeidspartnere til svært konkurranse dyktige betingelser. Ta kontakt for et tilbud tilpasset dine ønsker.
FORSIKRING
Alle våre biler kan leveres med IF maskinskade forsikring i 8 år, eller inntil 150.000 km, til en meget gunstig pris. Denne dekker også feilfylling og tap av nøkler.
INNBYTTE
Vi tar gjerne din gamle bil i innbytte hos oss, også andre merker enn Volvo / Ford.
Ta kontakt med oss, så får du raskt svar på hva vi kan tilby deg i innbytte for din bil.
For å gi dere en best mulig tilbakemelding behøver vi følgende informasjon:
- Registreringsnummer
- Kilometerstand
- Utstyrsnivå og girtype
- Servicehistorikk
WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold
Denne bilen selges med Nybilgaranti (24 md. / 100 000 km).
Bilen selges med godkjent tilstandsrapport. Dette vil si at bilens tilstand er skriftlig dokumentert, og dette gir deg som kjøper en bekreftelse på at bilen er i den standen du har blitt lovet.
TilstandsrapportKjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Bilen selges av et medlem av Norges Bilbransjeforbund (NBF). Når du kjøper bil av en forhandler som er medlem av NBF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NBF etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
FINN-kode
384958651
Sist endret
25. februar 2025, 09:48
Referanse
3f342387-2f97-4fe7-9666-adef1889d507
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.