Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Toyota Auris
AURIS 1.4-90 D
2008
281 000 km
Manuell
Diesel
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for NF44694
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Selger en helt grei og rimelige bil og kjøre. Lang EU ingen lamper som lyser. Eneste grunnen til at jeg selger er at jeg trenger bil med hengerfeste og ønsker større bil. Ikke noe rust som jeg vet om. Nye vinter dekk i år (Goodyear) og nesten nye sommer dekk. Selges som repobjekt selv om det ikke er noen feil som jeg vet om kan gi noen garanti, bilen er jo noen år og gått sine mil. Men her er det bare å sette seg inn og kjøre uten noen feil. Ps: Registerkjede, ikke egr eller partikkelfilter. Register kjede. . Noe som er et stort pluss. Ledbar 18000 lumen og dab radio (Pioner) og ledpærer i alle lys så det er gode lys på den. Ac fungerer. Vennligst ikke kom med skammbud...... Ac fungere helt topp 👍👍 Genialt nå som sommer står for tur.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 845 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 20 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Toyota
- Modell
- Auris
- Modellår
- 2008
- Karosseri
- Annet
- Drivstoff
- Diesel
- Effekt
- 90 hk
- Slagvolum
- 1,4 l
- CO₂-utslipp
- 132 g/km
- Kilometerstand
- 281 000 km
- Girkasse
- Manuell
- Maksimal tilhengervekt
- 1 000 kg
- Hjuldrift
- Forhjulsdrift
- Vekt
- 1 280 kg
- Seter
- 5
- Farge
- Svart
- Bilen står i
- Norge
- Sist EU-godkjent
- 03.07.2024
- Neste frist for EU-kontroll
- 03.07.2026
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- NF44694
- Chassis nr. (VIN)
- SB1KC56E60F030105
- 1. gang registrert
- 09.09.2010
- Eiere
- 6
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- ABS-bremser
- Air Condition
- Airbag foran
- AUX-inngang
- Bluetooth
- CD-spiller
- El.vinduer
- Handsfree opplegg
- Klimaanlegg
- LED-lys
- Midtarmlene
- Radio DAB+
- Sentrallås
- Sommerdekk på aluminiumsfelg
- Sommerdekk på felg
- Vinterdekk på aluminiumsfelg
- Vinterdekk på felg
Selgers kjennskap til bilen
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Ja. Problem med å få den i 3gir fra 4gir,må innom 2gir hvis du skal i 3gir. Ikke noe problem fra 2gir til 3gir. Er ikke noe problem med å kjøre normalt.
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.