![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2025/2/vertical-0/06/8/392/229/018_30d09901-0ffe-4e9e-bd9f-91adbaeacd36.jpg)
![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2025/2/vertical-0/06/8/392/229/018_30d09901-0ffe-4e9e-bd9f-91adbaeacd36.jpg)
NY SERVICE, EU-OK 2027, BURMESTER,WIDESCREEN,PANO,KROK
2017
149 000 km
Automat
Diesel
Totalpris
Forsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Meget pen Mercedes E-Klasse All-Terrain er nå til salgs.
Bilen har vært godt vedlikeholdt gjennom hele sin levetid. Den har nylig vært på service den 29.01.25 og er EU-godkjent frem til 2027, så her er det bare å kjøre i lang tid fremover.
I forbindelse med EU-kontrollen ble bremseskiver og klosser byttet foran. Bilen leveres med bra gode sommer- og vinterhjul.
Det er investert betydelig i bilen de siste årene, blant annet er begge NOx-sensorene byttet, noe som er et kjent problem for disse bilene og en kostbar reparasjon.
Bilen er utstyrt med Mercedes Airmatic, som gir enestående komfort, og har mulighet for heving for bedre fremkommelighet.
Den har også Pre-Safe-teknologi, som overvåker potensielle ulykker og forbereder bilen for å beskytte deg best mulig ved en kollisjon.
Bilen har adaptive fjernlys (Digital Light), som gir utmerket belysning og en behagelig kjøreopplevelse.
I tillegg er bilen utstyrt med Burmester Surround Sound-system, som leverer en enestående lydopplevelse.
Det følger med To nøkler og En fjernkontroll til dieselvarmer, denne kan også styres via app
Vidre er det alt for mye utstyr å snakke om, men ramser opp noe her
-Premium Pakke
-Electric Art interiør
-Electric Art eksteriør
-Multi beam light
-Parkeringspakke
-Speilpakke
-Setekomfortpakke
-4-Veis korsryggstøtte
-Remote online
-Smartphone Integrasjonspakke
-Apple CarPlay
-Android Auto
-Ryggekamera
-360 Kamera
-Parkeringsvarmer
-Blind Spot Assist
-Bremseassistent
-Pre-Safe
-Oppbevaringspakke
-Panorama soltak
-9G-Tronic
-Paddle shift på rattet
-Touchpad
-Widescreen Display
-Trafikkskiltassistent
-EL-hengerfeste
-Thermatic Klimakontroll
-Adaptiv Fjernlysassistent plus
-Forbedret klima for kalde forhold
-Mørktonet glass
-oppvarma seter
-Ambient Lightning
-oppvarmede spylerdyser
-EL-bakluke
-Større Dribstofftank
Kan ta Bil/vare/veteran/etc,Atv med skilter eller Mc/scooter i innbytte.
Bilen befinner seg i Spydeberg ca 40 min fra Oslo mot Stockholm.
Dette er min privat bil og selges derfor privat, ikke av forhandler!
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.