![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2025/1/vertical-0/26/1/390/805/411_3120c284-bee8-4d16-aa9e-61f450d111b3.jpg)
![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2025/1/vertical-0/26/1/390/805/411_3120c284-bee8-4d16-aa9e-61f450d111b3.jpg)
3,2 DI-D GLS At
2003
250 044 km
Automat
Diesel
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Oppdatering!!! Bilen er nå EU-OK å klar for salg. Har lagt til nye bilder av understellet tatt i dag 04.02.2025
Pajero'n selges da bilparken er for stor og traktorparken er for liten. Ønsker å gå over til 4WD traktor med tett hytte (Laste apparat er bonus). Innbytteforslag som oppfyller disse kriteriene er interessant. Andre innbytteforslag ønskes IKKE!
*Positivt*
Godt påkostet Pajero selges, grei i lakk og bulkfri. Den har stort sett stått lagret inne eller under tak. Forrige eier utførte jevnlig service og sjekket opp de typiske feilene med disse bilene. De siste årene har bilen fått nytt påfyllingsrør og byttet dieselpumpe til overhalt pumpe. Det ble samtidig byttet pakninger på samtlige deler som var ute av bilen for å gjennomføre rep ink toppdekselpakning. Ellers har bilen fått Ettermontert original Takvinge på bakluke, Vindavvisere, panserbeskytter og xenonkonvertert 1000metringene det siste året. Har også fått tak i brukte stigtrinn som følger med.
Har jevnlig testet og brukt alle moduser (2WD/4WD/4WD Sperre/4WDLC sperre) bilen er utstyrt med, alt fungere pr dags dato (Se bildene av instrument).
Bilen blir Salgsklar og EU godkjent den 4 Februar. Det blir da samtidig byttet styrestag, opphengskule, tatt firehjulskontroll og byttet Bremser bak på begge sider.
33" hjul på første bilde er solgt. Selges med 3 sett hjulsett, pigg for vinter og piggfri for sommer pluss utslitte sommerdekk.
*Negativt*
Jeg oppdaget rust etter at jeg kjøpte denne, da jeg hadde blitt klok av skade tidligere. Ble enig med gammel eier om at vi sammen tok utgiften med å fikse det som da ble funnet. Denne skal nå i utgangspunktet være grei en stund for rust. Ble byttet deler av kanaler på begge sider og deler av skjermbuer bak på begge sider. Det ble etter jobben grunnet, lakkert og påført noe antirustmasse. Det røde på bildene av skjermbuer bak er grunning. Noe som kanskje kan fikses med polering eller lignende. Var kun kosmetisk rust å ingen problem med Eu-kontroll den gangen og heller ikke nå.
Har en del bilder av jobben som ble utført om noen skulle ha interesse av det.
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Ja. Div rust bobler, rød grunning på baksjermer etter rustrep.
Er det gjort større reparasjoner?
Ja. Rustsveiset i hjulbuer bak og kanaler under.
Er eller har motoren vært trimmet?
Ja. Sto tidligere en effektboks påkoblet, denne er fjernet
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.