Finn din bruktbil her
Stort utvalg av biler til salgs - både brukte elbiler og hybridbiler fra kjente merkevarer. Finn en bruktbil og kontakt oss for prøvekjøring.
Bruktbiler Bertel O. Steen400 4MATIC AMG Premium Plus
2023
27 237 km
Automat
El
Totalpris
INFORMASJON OM BILEN :
Flott og velutstyrt EQC 400 4MATIC AMG Premium Plus 2023 modell.
En helt fantastisk helelektrisk bil med ekte Tysk kvalitet på eksteriør og interiør, og en kjørekomfort helt utenom det vanlige!
Bilen drar deg fra 0-100 på kun 5,1 sekunder og rekkevidden er oppgitt til mellom 374 og 417 kilometer (WLTP) avhengig av kjørestil og forhold.
Kupeen oppleves som svært romslig både for føreren og passasjerene bak.
MBUX Dashboard som har en flott linje som strekker seg langs dashbordet uten å ta opp sikten til fører.
Bilen har blant annet følgende ekstrautstyr, komplett liste nederst i annonsen :
-AMG Eksteriør
-AMG Interiør
-Premium Plus
-Keyless-GO - nøkkelfri adgang til bil
-Parkeringspakke med 360 graders kamera
-Distronic Plus - Adaptiv Cruicecontrol
-Soltak i glass
-Multibeam LED med adaptive fjernlys
-Varme og støyisolerende glass
-Tilhengerfeste
Kjøretøyet er EU-godkjent frem til 12.12.2026. Bilen leveres polert, vokset og renset, selvsagt med sommer- og vinterhjul. Bilen selges med resterende nybilgaranti til 12.12.2027/100k km.
VIKTIGSTE UTSTYR PÅ BILEN:
Flere faktorer påvirker bilens rekkevidde og bør tas i betraktning for å forstå hvordan den varierer under ulike forhold. Det er viktig å være klar over at den oppgitte rekkevidden (WLTP) er basert på standardiserte forhold i en laboratorietest, slik den bestemmes ved europeisk typegodkjenning.
Den faktiske rekkevidden kan imidlertid variere fra denne normen, avhengig av blant annet:
• Utetemperatur: Kaldt vær, spesielt om vinteren, kan redusere rekkevidden betydelig.
• Vinterforhold: Snø, våte veier og bruk av vinterdekk øker rullemotstanden og reduserer rekkevidden.
• Kjørestil: høye hastigheter og en aggressiv kjørestil øker energiforbruket, noe som reduserer rekkevidden.
• Oppstigninger: kjøring i oppoverbakker, som til fjells, reduserer rekkevidden merkbart.
• Ekstra last: Taklast og fullastet bil gir redusert rekkevidde.
HVEM ER VI
Bertel O. Steen selger over 15 000 brukte biler i året og er en av Norges største merkeforhandlere. Vi er autorisert merkeforhandler på Mercedes, Peugeot, KIA, Citroen, DS, Smart og Opel.
Ønsker du finansiering eller bilforsikring?
Du kan velge å finansiere hele kjøpesummen eller deler av denne. Vi tilbyr lån fra 0 kr i egenkapital og inntil 10 års nedbetaling. Vi ordner alt det praktiske for deg.
Alle biler må ha forsikring og vi er behjelpelig med å ordne det praktiske for deg.
Har du en bil du ønsker vi skal ta i innbytte?
Vi tar gjerne din bil i innbytte. Det er flere fordeler med å levere bilen i innbytte mot å selge selv: Du får raskt oppgjør, du har ikke reklamasjonsansvar, vi håndterer omregistrering og avregistrering. Har du restlån på bilen er vi behjelpelige med det praktiske rundt innløsning av restlånet.
Frakt og levering i hele Norge
Vi kan levere bilen der du ønsker i hele Norge. Vi tilbyr gunstig frakt og ordner det slik at du kjapt kan motta bilen din.
Hengerfeste, skiboks eller takstativ
Hvis du trenger ekstrautstyr, kan vi ordne dette til en konkurransedyktig pris. Da mottar du bilen ferdig montert med det utstyret du ønsker deg.
Annonsen kan være mangelfull, for komplett utstyrsliste ta kontakt med forhandler.
Kontakt oss
Selger: Magnus Sannø Gabrielsen tlf: 902 48 837 /
Selger: Bjarne Ringstad tlf: 450 39 363 /
Selger: Erik Stensrud Andresen tlf: 920 27 488 /
Bertel O. Steen Asker & Bærum AS Org nr : 984993188
Velkommen til en trygg og hyggelig handel her hos Bertel O. Steen Asker&Bærum
-
Viktig informasjon
Vær oppmerksom på at de norske teleoperatørene, Telenor og Telia, har besluttet å stenge 2G nettet. Opprinnelig var utfasing planlagt i løpet av 2025, Telenor har senere kommunisert at de vil opprettholde 2G-tjenester ut 2027.
Nedstegning av 2G kan påvirke flere funksjoner som blant annet nød anrop (SOS og eCall), infotainment system, app-styring og andre tilkoblede funksjoner. Merk at dette utelukkende gjelder kjøretøy med 2G-modem installert.
Hvis du ønsker mer informasjon er du alltid velkommen til å ta kontakt med oss.
Så snart vi har mer og oppdatert informasjon om saken, vil dette fortløpende legges ut på våre nettsider: https://www.bos.no/aktuelt/informasjon-om-nedleggelse-av-2g-nettet
Denne bilen selges med 5 år / 100 000 km (34 md. / 100 000 km).
Bilen selges med godkjent tilstandsrapport. Dette vil si at bilens tilstand er skriftlig dokumentert, og dette gir deg som kjøper en bekreftelse på at bilen er i den standen du har blitt lovet.
TilstandsrapportKjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Denne bilen selges med bytterett fra forhandler. Det betyr at du som kjøper har mulighet til å bytte den mot en annen bil, i henhold til forhandlerens vilkår. Dette kan du gjøre dersom bilen du har kjøpt av en eller annen grunn ikke tilfredsstiller dine forventninger eller behov. Produktet tilbys for at du som kjøper skal føle deg helt trygg på at du ender opp med riktig bil for ditt behov.
Bilen selges av et medlem av Norges Bilbransjeforbund (NBF). Når du kjøper bil av en forhandler som er medlem av NBF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NBF etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Stort utvalg av biler til salgs - både brukte elbiler og hybridbiler fra kjente merkevarer. Finn en bruktbil og kontakt oss for prøvekjøring.
Bruktbiler Bertel O. SteenHar du en pent brukt bil du ønsker å selge, samtidig som du skal ha en nyere bil? Vi kjøper din brukte bil!
Selge bilen din?Velkommen til Bertel O. Steen Asker og Bærum!
Bertel O. Steen Asker og BærumFINN-kode
391204416
Sist endret
5. februar 2025, 08:57
Referanse
e73550b3-379e-496e-b11e-a24e63a706df
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.