Bildegalleri
Can-Am OUTLANDER MAX XT T 700 PLATINUM SATIN 40/105 KM/T
2025
Ikke oppgitt
650 cc
50 hk
Pris
167 900 kr

Forsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Pris eks mva 134 320,00
Nye Outlander MAX XT 700 T ABS
Intet terreng er utenfor rekkevidde Outlander 700 har Rotax-motorer, hver designet med dobbel kam og balanseaksel. I tillegg er motorene vinklet bakover for bedre luftstrøm og varmeavledning, slik at turen er mer komfortabel. Kom igjen. La oss kjøre
Utvid terrengferdighetene dine med ekstra funksjoner – og tilføyd verdi. Bli utstyrt med tre-modus dynamisk servostyring (DPS), en 1588 kg (3500 lb) vinsj og støtfangere foran og bak.
Spesifikasjoner
- 700 Rotax-motor og girkasse med pDrive-clutch
- 26” Premium dekk og 14 tommers aluminiumsfelger
- LED-frontlykter og baklykter
- Can-Am HD-3500 vinsj
Verdi? Du skulle bare vist. Den nye Outlander 700 gir deg bedre kvalitet, mer funksjoner og bedre tilbehør
Gjør den til et arvestykke FOutlander 700 er bygget for det lange løp. Den kommer med en kampherdet 500/700 Rotax-motor. Den nye pDrive-clutchen øker motorytelsen og krever mindre vedlikehold. Og det nye chassiset har rørbygget arkitektur og en lignende legering som den rally-prøvde Maverick.
Kongen av komfort Outlander 700 har nye ergonomiske seter, slik at du kan kjøre komfortabelt så lenge du vil. Og fordi de har større bakkeklaring, er ingen hindring utenfor rekkevidde. I tillegg til mengder av tilbehør og lagring slik at du kan ta med det du trenger på eventyret.
Klargjøring og registrering på 7000 kommer i tillegg
Se vedlagte spesifikasjonsark for nermere info på denne modellen
Dersom denne skal nedklasses til 40 kmt kommer gebyr fra vegvesen i tillegg på 1090* ved visning. Ta kontakt for nermere info vedrørende dette
*Dette endrer seg i takt med statens vegvesens takster
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Fritatt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Ny
- Merke
- Can-Am
- Modell
- OUTLANDER MAX XT T 700 PLATINUM SATIN 40/105 KM/T
- Modellår
- 2025
- Type
- ATV
- Effekt
- 50 hk
- Slagvolum
- 650 cc
- Farge
- Grå
- Garanti
- Resterende ny MC-garanti
Utstyr
- 12V uttak
- ABS
- LED lys
- Revers
- Slepekrok
Dette kjøretøyet selges med Resterende ny MC-garanti.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.