Interessert i denne bilen? Da er det viktig at du ringer eller send oss en mail/sms for å avtale visning og prøvekjøring.
Vi har nå fått inn noe i butikken som har overrasket og imponert på alle fronter, et lukseriøst romskip av et transportmiddel på fire hjul - 2022 Hongqi E-HS9 Comfort. Denne bilen er proppet full av utstyr, og kjørekomforten overgår noe annet vi har kjørt. Med luftfjæring blir turen en dans på skyer og med ventilerte massasjeseter så gode som en Jensen overmadrass, justerbare i alle retninger, og som en hodepute fra Tempur - så er dette noe man fint kan sluke noen mil på veien med. 3,96 av dem, for og være helt presis. Oppgitt rekkevidde er 396km WLTP og batterikapasiteten er 84kWh.
Bilen er solgt ny i Norge og har hatt to eiere. Bærer preg av svært god ivaretakelse og fremstår som ny både innvendig og utvendig.
HONGQI E-HS9 har imponerende ytelser og komfortable kjøreegenskaper, og et unikt og visjonært formspråk som gir bilen et kraftfullt og majestetisk uttrykk. Med en ekstra romslig og støysvak kupé, og et interiør av utsøkt kvalitet er det bare å glede seg til neste tur på første klasse, uansett hvor ferden går. Firehjulstrekk og en rekke moderne og innovative førerstøtte- og sikkerhetssystemer sørger for en trygg reise for både sjåfør og passasjerer. Bagasjeromsvolumet er på meget romslige 622 liter, og 225 liter når alle 7 setene er satt opp.
HONGQI E-HS9 Exclusive har innovative og brukervennlige funksjoner som automatisert parkeringssystem og intelligent sensorstyrt ratt. Fra en app på mobiltelefonen kan du blant annet styre dørlåser, kupevarme, bilgjenfinning og ladekontroll. I tillegg kan du styre billys, vinduer, panoramasoltak og avlese dekktrykk. I tillegg kommer bilen med oppvarmet ratt, 4-soners klimaanlegg og meget komfortable skinnseter med memory-funksjon og massasje foran, og luftfjæring. HONGQI E-HS9 har opptil tre store integrerte panoramaskjermer med navigasjon og multimedia, samt kontroll- og informasjonssystem. Apple Carplay og Android Auto lar deg styre utvalgte apper fra din telefon på den midterste skjermen.
Interiør, ratt og seter er skrubbet/detailet for en hygenisk og hyggelig velkomst for ny eier.
Bilen er levert med alt tilleggsutstyr som var tilgjengelig med bilen når den ble kjøpt. Sjekk dette!!!!!!
Full utstyrsliste kan ettersendes på mail, men vi trekker frem følgende:
• Comfort utgave
• 7 seter
• Firehjulstrekk
• Frunk
• Super Adaptive Cruisecontrol - ACC
• Filskiftassistent
• Varmepumpe
• Oppgradert Lydanlegg
• Premium seter i Alcantara
• 396km WLTP rekkevidde
• 84 kWh batteri, 435hk
• Apple Carplay
• Android Auto
• Bluetooth
• DAB
• 6 USB kontakter
• Navigasjonssystem
• Luftfjæring
• El. justerbare med minne forseter
• Kontrollpanel for klima 2.rad
• 4 soners klima m/ egen skjerm bak
• Keyless
• Oppvarmet Ratt
• Frunk
• Elektrisk panorama soltak
• Zhilian system med tre 16,2'' skjermer
• Lampe i C-stolpe
• Matrix intelligent LED frontlys
• Elektrisk bakluke
• Ryggekamera med 360-visning
• Blindsonevarsel og kollisjonsvarsel
• Nedfellbare bakseter
• Dobbelt støyisolerende glass
• Forvarming/nedkjøling av bil via app
• Batterivarmesystem
• WiFi
• Allværsmatter i gummi
• Originale Hongqi Vinterhjul i Alu
• Originale Hongqi Sommerhjul i Alu
• Ladekabel
Det tas forbehold om feil i utstyrslisten! Feil forekommer - hvis det er utstyr som er spesielt viktig for deg, anbefaler vi å dobbelsjekke med oss.
Garanti
5 år / 150.000km nybilgaranti
8 år / 160.000km garanti på batteri
10 år rustgaranti
Dette inkluderer svært gode vilkår fra Hongqi:
- Hongqi assistanse på stedet 24/7 (Transport hjem eller videre til bestemmelsesstedet,
- Hotellopphold i inntil fire netter, Leiebil i inntil 2 døgn)
EU godkjent til 16.09.2026
Bilen selges i formidling for kunde, men står i butikken og klar for umiddelbar overtakelse. Kan leveres Mandag - Søndag uansett tid på døgnet etter avtale.
Vi ordner finansiering fra kr 0,- i egenkapital og opptil 10 år nedbetalingstid.
Finansiering:
• Nedbet. over 10 år: 3 678,- pr. mnd.
• Nedbet. over 7 år: 4 700,- pr. mnd.
• Nedbet. over 5 år: 6 088,- pr. mnd.
• Nedbet. over 3 år: 9 362,- pr. mnd.
Priser ved 35% egenkapital og basert på våre finansieringspartneres rente. Dette er kun priseksempler, kontakt oss for nøyaktig pris.
VS Bil AS - Om oss
VS Bil As er enda et relativt nytt tilskudd i bruktbilbransjen. Vi har nå på kort tid blitt en svært etablert bruktbilforhandler i Drammen.
Siden brukthandelbevillingen vår lå på pulten i Mai 2024 - har vi siden solgt over 120 biler. Selskapet eies og drives av Emil Krogh og Patrick Throndsen. Vi er to gode kamerater med store ambisjoner og mål for VS Bil. Vi finner felles lidenskap i det vi driver med. Sammen har vi i flere år drevet med kjøp og salg av både bil og vannscooter, utleie og eventer innenfor den sistnevnte bransjen under firmaet Vannscooter Service As. Vi har servet og produsert så utrolig mange fornøyde kunder, og har ekstremt gode referanser og vise til. Nå drømmer vi om å utvide horisonten og ta et skritt videre for å bygge oss større. Vi har store mål, mye vi vil oppnå og mange utfordringer foran oss - vi kommer til å ta i bruk samme filosofi som har gitt Vannscooter Service dets suksess, med en utrolig stor kundekrets og de svært gode omtalene på ryktebørsen.
Ståpåvilje, tilpassingsdyktighet, kundeservice, trygghet og ikke minst kvalitet på det vi leverer.
Vi ønsker å drive en butikk kunden kan ha tillit til, en butikk som alltid stiller opp, og en butikk alltid viser forståelse for kundens behov, og ordner deretter. Perfeksjonisme og det å sette den siste lille prikken over i-en er utrolig viktig for oss. Vi vil strekke oss maksimalt, døgnet rundt og uansett hva.
Åpningstider - alltid åpent
Vi svarer på telefon og mail døgnet rundt etter beste evne. Tar vi ikke telefonen når du ringer - send oss en sms med hva det gjelder, og vi ringer opp.
Finansiering og forsikring
Gjennom våre samarbeidspartnere har vi flere alternativer for å tilby deg en god låneavtale og en trygg forsikring - effektivt, og på stedet.
Innbytte:
Vi tar gjerne din bil i innbytte. Det vi trenger for å gi deg et så nøyaktig tilbud som mulig er registreringsnummer, kilometerstand, generell informasjon om bilen, kosmetisk tilstand på eksteriør/interiør, tilstand på dekk og servicehistorikk. Er du ikke fornøyd med prisen vi kan tilby? Vi vil alltid gi kunder som handler bil av oss et godt tilbud på å selge bilen i kommisjon. Ved et slikt salg fungerer vi som en megler og fikser alt fra A-Å. Vi kan det og ta i bruk nettverk, kontakter og våre kanaler, som vil sørge for et raskt og effektivt salg som overhodet mulig. Oppgjør ved fullført salg.
Transport - Henting - Levering
Vi har samarbeidspartnere med flere transportører som kan hente og levere bil i hele landet for ekstremt gode priser. Enten på trailer, eller på fire hjul.
Ekstrautstyr
Ønsker du ettermontering/annet utstyr tilbehør som hengerfeste, ledbar, ekstra lys, motor/kupevarmer, soting av ruter, foliering, profilering, tuning, programmering (feks fjerne AdBlue) ekstra nøkler etc. - så ordner vi det meste!
Import
Vi har erfaring med import, kjøp og salg i utlandet. Finner du ikke bilen du vil ha innenfor landets grenser hjelper vi deg gledelig med dette.
Autoreg
Vi er en godkjent auto-reg forhandler av statengs vegvesen. Vi kan registrere og levere biler umiddelbart til alle døgnets tider, alle dager i året. BankID er nødvendig for registrering og signering av lånedokumenter, forsikring etc.
Vi tar forbehold om feil i annonse. Oppfordrer kjøper til å dobbelsjekke med oss dersom det er noe spesielt utstyr/annet som er viktig. Full utstyrsliste kan sendes på forespørsel.
OBS! Våre biler utenfor fabrikkgaranti selges alltid med outlet vilkår. Dvs at de er priset gunstig og lavt ift markedet, da med begrensede muligheter for reklamasjoner.