Dette er en annonse for et auksjonsobjekt. Prisen som er satt her på Finn er startbudet på objektet, og vil alltid være oppdatert med høyeste bud. Vennligst besøk auksjonen ved å trykke "Gå til denne auksjonen" eller på denne lenken: https://xbid.no/Listing/Details/5114739
Selger opplyser:
Godt vedlikeholdt og nylig servet
Bilen har fått skiftet flere slite deler og er godt vedlikeholdt.
Utført vedlikehold:
- Komplett registerkjede byttet (kvittering og garanti medfølger)
- Ny frontrute pga. steinsprut
- Nytt batteri (skiftet for 4 måneder siden)
- Nylig service (desember 2024):
- Olje- og oljefilter (Castrol LL)
- Luftfilter (kan sitte litt løst, nytt medfølger)
- Firehjulskontroll nylig utført (kvittering medfølger)
Dekk:
- Sommerdekk på 19” felger – fortsatt i god stand
- Vinterdekk på 18” felger – helt nye
Annet:
- EU-godkjent frem til 27.09.2026
- 252000 km
- Karosseri har noen steinsprutmerker, naturlig for alderen
Lokasjon: Bjørkelangen - Akershus
Xbid kontaktperson
Jim Falldalen
Epost:
SELGES IKKE AV XBID ASObjektene ute på auksjonen selges ikke av XBID AS. Varene legges ut for salg av både private og næringsdrivende. Xbid er ikke Selger eller part i Kjøpsavtalen. XBID opptrer kun som formidler. XBID er ikke solidarisk ansvarlig med Selger og har ingen reklamasjonsansvar. XBID har ikke gjort noen undersøkelser ved objektet. Eventuell omregistreringsavgift betales av Kjøper. Annonsetekst er Selgers beskrivelse av objektet.
FINANSIERINGVi tilbyr gunstig finansiering fra 0-10 år gjennom vår finansieringspartner Brage Finans. Ønsker du tilbud på finansiering? Send oss en henvendelse på
GENERELLE VILKÅR Salgsobjektet selges som den er. Dette forutsetter fra selgers side at salgsobjektet er besiktiget, testet og eventuelt prøvekjørt, og at salgsobjektet er akseptert i den stand den forevises på lokasjon før budgivning. Det er i alle sammenhenger kjøpers risiko dersom budgivningen skjer uten at salgsobjektet er besiktiget, testet og eventuelt prøvekjørt. For mer informasjon om objektet, budgivning og lokasjon, ta kontakt eller les våre vilkår https://xbid.no/Home/Terms. XBID AS er ikke selger av objektene hos XBID.no. Dersom selger aksepter budet etter gjennomført auksjon, vil det bli inngått formell kjøpekontrakt mellom budgiver (kjøper) og eier av objektet (selger). Objekter som har overskredet frist for EU-kontroll kan ikke lånefinansieres.