

2004
320 000 km
12 000 kg
Pris
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innBilen er i god stand,gode piggdekk på alle hjul står på bilen og komplette gode sommerdekk på felg følger med.Hmf, kran 6/tonnmeter med fjernstyring 4 stk hydrøylisk utskyt +1 manuel,rekker 10,5m og løfter 450 kg .det er mulighet for en manuel utskyt til og da rekker krana 12,2meter.Krana er tett og ingen oljelekasjer på den ,det er opplegg for vinch på krana,slangene er blindet. Sertevisering på krana utgikk i november 2024,men tror ikke det er noe feil med den. bilen var Eugodkjent 13/11-2024 og har ikke vert i bruk siden da. Det er helt nytt tendingslås og nye lås i alle dører,det er vebasto i førerhytte 4 stoler og bord.Selger bilen da jeg ikke har mere bruk for den.Kan være aktuelt og leie den ut til seriøs leietaker.Kan leveres i hele landet,mot betaling.
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
7796 FollafossLogg innLogg inn for å se hele adressen
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.