

2025
19 fot
Ikke oppgitt
8
Pris
Forsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
VELKOMMEN TIL E39 BÅT & HENGER AS
Båt pakken består av standard båt med Suzuki DF40 ATL
Kontakt oss gjerne for et tilbud på båt med andre motor størrelser eller annet ekstra utstyr.
Hobby 555 Duo er samme båten som 555 Proff bare med en barbord konsoll, her kan da din bedre halvdel eller en venn være med på tur og sitte like komfortabelt som deg.
Fiskebåt perfekt for teiner og garn, samt utleie. Markedets høyeste fribord og dørkareal, men også en perfekt familie båt for stor og liten
Hobby 555 DUO er en sikker vinner om du er på jakt etter en stødig og god fiske eller arbeids båt. Båten er 5,55m (18,5 fot) lang og hele 2.35m bred. Den er svært romslig og den har et innvendig fribord på ca. 70cm, som er det beste i sitt marked. Her kan du trygt ta med barn eller dyr på tur.
Bak skjermen sitter du godt beskyttet for vær og vind med god oversikt over hele båten. Her er også montert en konsoll med bøyle og hanskerom på barbord side. Dette gjør Hobby 555 DUO til en kombinert tur og fiske båt med god komfort for 2 personer og med god plass til utstyr og totalt 8 personer.
Oppbevaringskassen i midten kan plasseres både på babord og på styrbord side og med lagring av utstyr i den får du et ryddig dekk når du skal bevege deg rundt i båten. Det er mulig å kjøpe en ekstra stor kasse med kuleventil i bunnen som kan brukes som en fiskekasse.
Det ligger skjulte trekkerør i båten frem til baugen. Der er det en ekstra avstivet/ forsterket plate både på styrbord og på barbord side for eventuell montering av garn og/ eller teinehaler eller annet fiske utstyr. Eventuelt for å montere en spylepumpe i rommet under sitteplassen fremme.
Det er et eget rom fremme i båten til tauverk, fendere og til lignende, samt et oppbevarings rom helt fremme oppe på baugen for enkel tilgang til fortøynings tau.
Båten har godt med fortøynings muligheter og den leveres også med egen pullert for spring.
Det plass til to bensintanker og til to batteri for ekstra strøm ved mye forbruk.
Vi har 40 års erfaring med å utvikle og å bygge kvalitetsbåter.
Farts eksempel.
40 HK 22 - 24 knopp
50 HK 24 - 26 Knopp
60 HK 26 - 27 knopp
70 HK 28 - 31 Knopp ( anbefalt å montere hydraulisk styring )
Dette er målt med 1 person, kan variere med vær og motormerke.
Hvorfor velge Hobby 555 DUO fremfor en båt fra våre konkurrenter.
Litt om oss
E 39 Båt & Henger er tidligere Hobby Boat A/S men pga. stor utvidelse av sortimentet de siste årene tilbyr vi nå flere ulike båt- og hengermerker enn bare Hobby Boat. Derfor vil Hobby boat as fra nå av bli et rent produksjon- og importselskap av vårt eget båtmerke; Hobby, i tillegg til andre glassfiberprodukter.
Hos oss får du innbytte, god finansiering løsninger, service, vinterlagring, båtutstyr, bunkring og mye mer.
Vi fører disse merkene og har en stor innendørs utstilling.
Vi har en av Norges mest moderne og trygge lagringshall for båter og bobiler.
Velkommen til et trygt båt kjøp.
Anonsen kan inneholde bilder som viser ekstra utstyr som er montert ut over standard utstyr, det kan også være brukt arkiv bilder.
Vi tar forbehold om feil i annonseteksten, priser og utgåtte tilbud.
Standard utstyr
Selges av et medlem av Norboat. Når du kjøper et produkt eller en tjeneste fra et Norboat-medlem, vet du at de er tilknyttet en handelsorganisasjon som arbeider for å skape best mulig rammeverk for båtbransjen og båtferdsel basert på trygt båteierskap.
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.