Bildegalleri
Capelli Tempest 570 m/115 - Komplett m/kartplotter/musikk/bunnstoff mm.
2023
19 fot
Utenbords
10
Pris
486 000 kr

Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Capelli Tempest 570 - Flott kvalitets RIB med hypalon pontonger.
Meget stødig og lettkjørt båt, med sin bredde på 256 cm, godkjent for hele 10 personer så sier det ganske mye om hvor sjødyktig denne båten er
Capelli er italiensk kvalitetsbåt, laget av en produsent med 50 års erfaring. Denne Capellien som alle andre Capelli RIB er laget med Hypalon pontonger som ikke må forveksles med PVC. Hypalon er mye mer slitesterkt og har dobbelt så lang levetid.
--
Capelli Tempest 570 har vært testet av "Vi menn båt" les gjerne testen der eller på klikk.no
Vi Menn Båt mener:
Capelli Tempest 570 klarer seg forbløffende bra i en størrelsesklasse der RIB-modeller ofte kan kjennes trange over skuldrene. Takket være mange smarte løsninger i interiørdesignet, får du nok gode sitteplasser til at dette blir mer enn bare en transportbåt for korte strekninger. Her kan du også dra på lengre skjærgårdsturer med god komfort om bord.
Samtidig holder Capelli Tempest 570 seg tro mot de typiske RIB-fordelene, der stabilitet og komfortabel gange i bølger er blant de viktigste. Dessuten kjennes båten sprek og morsom ut når du utnytter kreftene maksimalt.
---
Vi har solgt båter i over 35 år. Vår kunnskap og erfaring er din trygghet. Vi er en stor aktør på Sørlandet og båt er vår lidenskap.
Vi har 350 båtplasser i vår marina og oppbevarer rundt 400 båter for våre kunder gjennom vinteren.
Vi kan selvfølgelig ordne finansiering, forsikring, securmark, registrering i småbåtregisteret mm. Vi er selvsagt godkjent Norboat bedrift på alle måter.
Vi kan vurdere innbytte (ikke båter med innenbordsmotor eller Evinrude motor)
Vi tar forbehold om feil i alle våre annonser - skrive, regne og utilsiktede feil i beskrivelse, utstyr osv.
Vi forhandler også følgende merker:
Askeladden, HR, Beneteau, Nimbus, Baug, Uttern, Capelli, Smartliner, Suzumar, Quicksilver gummibåter og RIB. Av motorer så forhandler vi Suzuki og Mercury.
Vi vurderer innbytte, ordner finansiering, småbåtregisteret, Securmark og forsikring.
Vi tar forbehold om feil i alle våre annonser
Vi forhandler også følgende merker:
Linder, Suzumar, Askeladden, Ryds, Nimbus, Beneteau, Capelli, Suzuki og Mercury.
Spesifikasjoner
- Tilstand
- Ny
- Merke
- Capelli
- Modell
- Tempest 570
- Modellår
- 2023
- Type
- RIB
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 115.0 hk
- Motorfabrikant
- Suzuki
- Type motor
- Utenbords
- Vekt
- 550 kg
- Lengde i fot
- 19 fot
- Bredde
- 256 cm
- Sitteplasser
- 10
- Farge
- Mørkgrå / hvit
- Båtens beliggenhet
- Norge
Utstyr
Utstyr inkludert:
Garmin 7 tommer kartplotter m/ekkolodd og kartbrikke
Marine Stereo m/Blåtann
Vannskimast
Bord
Komplett putesett
Solseng i baugen
Badetrapp
Fast bensintank 86ltr
Konsolltrekk
Lanterner
Suzuki Motorinstrumenter
Luftpumpe
Hypalon duk av beste kvalitet
Bunnstoff
Fendere, fortøyningstau og dregg m/line
Securmark båt og motor
Alt ferdig montert og 100% klart til bruk
Vi testkjører alle våre båter på vannet før overlevering til kjøper.
Selges av et medlem av Norboat. Når du kjøper et produkt eller en tjeneste fra et Norboat-medlem, vet du at de er tilknyttet en handelsorganisasjon som arbeider for å skape best mulig rammeverk for båtbransjen og båtferdsel basert på trygt båteierskap.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.
Mer som dette



