Bildegalleri
Ford Focus
1,6 TDCI 90hk Titanium
2008
193 000 km
Manuell
Diesel
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innNyttige lenker
Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på NF36771Forsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Foruten de nevnte feilene/manglene med bilen er bærer lakken tydelig preg av alder og tydelige merker samt rust.
Interiøret er i relativt god stand både funksjonelt og visuelt. Bilen starter og kjører greit, men er ikke i godkjent stand og hvis den skal godkjennes må det legges ned et betydelig arbeid.
Det følger kun med 1 nøkkel.
Bilen har både sommerdekk og vinterdekk, men begge sett er slitte og bør byttes. Vinterdekkene har også ventillekkasje/hull.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 900 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 13 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Ford
- Modell
- Focus
- Modellår
- 2008
- Karosseri
- Kombi 3-dørs
- Drivstoff
- Diesel
- Effekt
- 90 hk
- Slagvolum
- 1,6 l
- CO₂-utslipp
- 118 g/km
- Kilometerstand
- 193 000 km
- Girkasse
- Manuell
- Maksimal tilhengervekt
- 1 200 kg
- Hjuldrift
- Forhjulsdrift
- Vekt
- 1 259 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 3
- Størrelse på bagasjerom
- 385 l
- Farge
- Grå
- Bilen står i
- Norge
- Neste frist for EU-kontroll
- 4.8.2024
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- NF36771
- Chassis nr. (VIN)
- WF0PXXWPDP8T27872
- 1. gang registrert
- 28.1.2009
- Eiere
- 2
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Selgers kjennskap til bilen
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Ja. Bil er ikke eu godkjent og har flere mangler som må utbedres for å få bilen i stand. Ut over feilene i vedlagt rapport fra EU kontroll bør det antakelig også byttes hjullager på høyre framhjulet, samt viftereima. Det kan være ytterligere rust i kanalene (nevnt i eu kontroll), men det krever ytterligere undersøkelser. Mangler stikkontakt for bremselys på tilhenger.
Er det gjort større reparasjoner?
Nei
Er eller har motoren vært trimmet?
Nei
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
4879 GrimstadLogg innLogg inn for å se hele adressen
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.