Den Meget populære Ford Transit Custom L2 131Hk 3-seter selges fra vårt lokale, om ønskelig med 100 % finansiering.
TA KONTAKT I DAG! Vi tilbyr hjem levering, hele døgnet!
Åpent 24/7 (Etter avtale) Christian 94856830
Velholdt bil med fin km.stand!
God og driftsikkert varebil med høy kjørekomfort!
Transit Custom L2 lang utgave har et lastevolum på hele 6,8 kubikk. Lengden i varerommet er 292 cm, og ved hjelp av den smarte luken i vareromsveggen kan du laste gjenstander som er opptil 345 cm lange ved hjelp av plassen under forseter. Bredden i varerommet er 177,5 cm og fra gulv til tak er lastehøyden 140,6 cm. Transit Custom har også kapasitet til å frakte 3 europaller, som også kan lastes inn via sidedør. De flate lastegulvet og de nesten vertikale veggene gjør at plassen kan utnyttes maksimalt.
Maksimal vareromslengde: 2920 mm.
Maksimal vareromslengde (inkludert oppbevaringsplass under sete): 3450 mm.
Nyttelast: 944 Kg.
Slepevekt: 2800 Kg.
Motoren leverer ekstra kraft og dreiemoment for å ta tung last og trekke henger uten å gå på kompromiss med utslipp.
Leveres med komplette sommerhjul og nye vinterhjul.
Utstyrsliste:
*Webato m/fjernkontroll
*Innredning, kan enkelt tas ut om ønskelig
*AppleCarplay
*Garanti
*3-seter
*Aircondition
*Cruisekontroll
*Lasteholdere
*Airbag passasjersete
*LED lys i varerom
*DAB+ Radio USB inngang og stemmestyring
*Bluetooth til tlf og streaming av musikk
*El. vindu/ speil
*Skinntrukket ratt og girkule
*Regnsensor
*Oppvarmet frontrute
*Automatiske hovedlys
*Tåkelys
*12 Volts uttak
ESP /antispinn - unngå skrens og hjulspinn på glatte vinterveier.
Oppvarmet frontrute - isfri frontrute hele vinteren - glem skraping av is og snø :)
Stor skyvedør - enkel innlasting fra begge sider av bilen.
Kraftig LED lys i varerom.
Handsfree/bluetooth - hør musikk/radio fra din mobiltelefon mot bilens musikkanlegg.
Om ønskelig ordner vi finans etter dine behov, spør oss om tilbud!
Gode betingelser på både forsikring samt finansiering fra kroner 0,- Se eksempel under.
Eksempel med egenkapital: Pris bil: 174.900,-
Egenkapital: 60.000,-
Nedbetalingstid (1-5 år), Eks 5 år: kr 2.327,- mnd.
Nedbetalingstid (1-10 år), Eks 8 år: kr 1.625,- mnd
Egenkapital: 0,-
Nedbetalingstid (1-5 år), Eks 5 år: kr 3.617,- mnd.
Nedbetalingstid (1-10 år), Eks 8 år: kr 2.551,- mnd.
Kontakt vår selger idag!
Christian Karlsen mob: 94856830
Vi kan være ute av kontoret for henting og levering av biler. Ring derfor gjerne på forhånd 94856830
Vi tar gledelig din bil i innbytte og tilbyr markedets beste finansieringsløsninger!
Om ønskelig ordner vi finans etter dine behov, spør oss om tilbud!
Vi tar også innbytte i billigere bil og dyrere biler!
Om ønskelig kan vi levere bilen med solfilm , skiboks , felger , hengerfeste osv etter kundens ønske!
Leverer gjerne bilen hjem til deg!
Autoreg - Registrering
Vi er godkjent Autoreg-forhandler av Statens Vegvesen og kan omregistrere og overlevere bilen umiddelbart. Gjelder også kveldstid og helg! (08.00-22.00).
Om ønskelig ordner vi finans etter dine behov, spør oss om tilbud!
PS! Husk å ta med BANK ID hvis du skal kjøpe bil hos oss. Vi er godkjent av Statens vegvesen til å oppbevare skilter og du trenger bank ID til salgsmeldingen!
Ta kontakt for å avtale tid for å komme innom vårt showroom for besiktigelse og prøvekjøring, eller bare en hyggelig bilprat!
Vi lever av å alltid være tilgjengelig for våre kunder. Det betyr at du kan ringe når det passer DEG, selv om det er kveld eller helg!
Dersom vi mot formodning ikke skulle svare, send gjerne en SMS eller Mail så tar vi kontakt så snart vi er ledige!
GARANTI:Våre biler kan leveres med skreddersydde garanti løsninger. Leverandøren har flere produkter å velge mellom, spør oss om pris.
Videre har vi en svært sentral beliggenhet, det være seg i forhold til flyplasser, tog, buss og E-18. Vi har derfor kunder fra hele landet og vi er selvfølgelig behjelpelige med henting ved avtalt sted for langveisfarende kunder og interessenter.
Utover dette har vi alle de vanlige fordelene man forventer å finne hos en bilforhandler:
-Finansiering fra kr 0,- kontant ordnes på timen gjennom markedsledende aktører
-Vi er behjelpelige med formidling av forsikring til gunstige betingelser
-Bilene leveres til avtalt tid, garantert fri for økonomiske heftelser og ferdig registrert med skilt
-Innbyttemuligheter av kurante biler til en realistisk pris
-Kommisjonssalg til gode betingelser
-Fleksible med levering av bil
Med forbehold om feil eller mangler i annonsen!