Bildegalleri
Laika Ecovip 309S
2018
48 000 km
Automat
Ikke oppgitt
Pris
899 000 kr
Inkluderer alle klargjøringsutgifter
Nyttige lenker
Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på ZFA25000002F75729Gode råd til deg som skal kjøpe bobilForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Denne Laika 309 Ecovip er en flott bil med to romslige enkle senger som er lett tilgjengelige. Sengene kan også utvides til å dekke hele bilens bredde. I tillegg er det en praktisk elektrisk styrt senkeseng med soveplass. Den er utstyrt med automatgir og en sterk 150 hk motor. Bilen har solcelleanlegg, parabol, markise, ryggekamera og myggdør. Interiøret er stilfullt og harmonisk, med rolige farger og god belysning. Badet er praktisk innredet med dusjnisje. Kjøkkenet har avtrekksvifte og et stort kjøleskap med innebygd fryser. Truma luftvarme sørger for rask oppvarming. En velholdt og pent brukt bil. Vi tilbyr innbytte, finansiering og forsikring hos Lians på Bardufoss. Ta kontakt for visning og tilbud!
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Fritatt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Laika
- Modellår
- 2018
- Type bobil
- Delintegrert
- Slagvolum
- 2,3 l
- Girkasse
- Automat
- Hjuldrift
- Forhjulsdrift
- Lengde i cm
- 699 cm
- Bredde
- 230 cm
- Totalvekt
- 3 850 kg
- Egenvekt
- 3 039 kg
- Nyttelast
- 811 kg
- Reg. seter
- 4
- Soveplasser
- 4
- Type seng
- Enkeltseng
- Bobilen står i
- Norge
- Registreringsnummer
- ZFA25000002F75729
- Eiere
- 1
- Salgsform
- Til salgs
Utstyr
- Airbag fører
- Airbag passasjer
- Automatisk parabol
- Cruisekontroll
- Elektriske speil
- Elektriske vinduer
- Fast toalett
- Gulvvarme
- Kjøleskap
- Kjørecomputer
- Klimaanlegg bildel
- Lettmetallfelger
- Luftvarme
- Markise
- Myggdør
- Navigasjonssystem
- Radio/CD
- Ryggekamera
- Røykfri
- Varmtvann
Denne bobilen selges med Resterende brukt bobilgaranti.
Bobilen selges av et medlem av NCB. Når du kjøper en bobil av en forhandler som er medlem av NCB, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NCBs etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonseinformasjon
FINN-kode
395508481
Sist endret
27. februar 2025, 07:18
Referanse
systemuser
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.
Mer som dette
Benimar Tessoro 463


Bürstner Nexxo
Dethleffs T7017 Trend

