Bildegalleri
Utstillingsbåt til knallpris! AMT 210DC m/ Yamaha F200 - Utstilt hos oss!
2022
21 fot
Utenbords
7
Pris
639 000 kr
Krogstadfjorden Marina AS
Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Vi selger vår utstillingsbåt til knallpris! Garanti gjelder selvsagt fra utleveringsdato
AMT 210 DC
AMT 210 DC er AMT's romslige svar på den voksende etterspørselen etter daycruisere. Et ypperlig valg for den kvalitetsbevisste båtføreren som setter pris på komfort, utmerkede kjøreegenskaper og overnattingsmulighet. AMT 210 DC's kabin er trivelig og romslig, så man trives gjerne om bord på båten også på lengre turer.
Båten går veldig bra med 150 hk motor. Vil man ha ekstrem ytelse, velger man 200 hk. (Vår utstillingsbåt leveres med Yamaha F200)
En daycruiser hadde ikke vært en utfluktsbåt uten et omfattende standardtilbehør. I 210 DC's pris inngår foruten en 9" Garmin kartplotter, Dryfeel putesett og akterkalesje, også bl.a. dørkens grå laminatskiver, kabinens takluke med myggnett og mørkleggingsgardin, oppbevaringsrommenes integrerte Abloy-lås, hydraulisk styring, førerens vinddusvisker og en separat reservetank for drivstoff. I standardprisen inkluderer vi også alt nødvendig standardutstyr, dvs. fortøyningsliner, anker med ankerline, fendere med fenderliner, en båtshake samt brannslukningsapparat.
Alle AMT-båter utstyres også allerede på fabrikken med Securmark-tyverimerking. Videre kan man også komplettere med ekstra utstyr som passer ditt bruksbehov.
Har du noen spørsmål angående båten eller annet båtrelatert? Ta kontakt!
KROGSTADFJORDEN MARINA AS
Vi har drevet Krogstadfjorden Marina i idylliske forhold innerst i krogstadfjorden ved Tomb i Råde, Østfold siden september 1998.
Vi tilbyr nysalg, opplag innendørs og utendørs, verksted med kvalifiserte og sertifiserte mekanikere, kranløft av båter opp til 10 tonn, samt mye mer. Kort fortalt en komplett service- og opplags-senter!
Krogstadfjorden Marina AS ble utropt til ‘’ Årets største AMT-forhandler’’ i 2019, 2020 og 2021! Våre båtmerker er:
AMT – Premium boats – EmPowered by Yamaha
Ryds – EmPowered by Yamaha
Pioner, Terhi og River boats.
Våre motormerker er:
Yamaha – Verdens største påhengsmotorfabrikant, og markedsleder i over 40 år!
Honda Marine – Verdens største motorfabrikant
Tohatsu – Verdens nest største påhengsmotorfabrikant
Vi tilbyr alt av båtutstyr fra FLAK, tilhengere fra Tiki treiler, og navigasjonsutstyr fra Garmin og Raymarine Vi kan også tilby finansiering igjennom Santander
VELKOMMEN TIL OSS!
Spesifikasjoner
- Tilstand
- Ny
- Merke
- AMT
- Modell
- 210DC
- Modellår
- 2022
- Type
- Daycruiser
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 200.0 hk
- Motorfabrikant
- Yamaha
- Type motor
- Utenbords
- Topphastighet
- 45 knop
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Lengde i fot
- 21 fot
- Bredde
- 240 cm
- Sitteplasser
- 7
- Soveplasser
- 2
- Farge
- Hvit m/ grå dørk og grå puter
- Båtens beliggenhet
- Norge
Utstyr
Standardutstyr:
- Garmin Echomap 92
- Elektronisk startsperre
- Sidemontert innfelt fjernkontroll 6X3
- Turteller og speedometer instrument
- Grå laminat dørk
- LED-lys i baugen
- Vindusvisker SB
- Låsbar cabin med 2 køyer
- Skrogvindu
- Dekkluke
- Kalesje med kalesje garasje
- Integrert vask
- Bord og solseng
- LED dørklys
- Securmark tyveri merking av skrog
- Anker med 30 m tau
- Fendere 4 stk
- Fortøyningsliner 2x6+1x10m
Ekstrautstyr:
- Bunnstoff
- Vindusvisker BB
- Vannskibøyle
- Havnekalesje
- Gardiner for skrogvinduer
- Baugpropell
- Trykkvannssystem
- Kjemisk toalett
- Trimplan med joystick
- Baustige
- Dobbelt batterisystem
- Stereo med 2 høyttalere
- Stereo med 4 høyttalere
- Landstrøm med lader
- Kompass
Selges av et medlem av Norboat. Når du kjøper et produkt eller en tjeneste fra et Norboat-medlem, vet du at de er tilknyttet en handelsorganisasjon som arbeider for å skape best mulig rammeverk for båtbransjen og båtferdsel basert på trygt båteierskap.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.
Mer som dette
Sea Ray Sundancer 400DA


Askeladden C61 BR med 150 HK


Yamarin 65 Dc

