Bildegalleri
Volkswagen California Coach
1996
281 000 km
Manuell
Diesel
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innNyttige lenker
Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på DH82163Gode råd til deg som skal kjøpe bobilForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Original VW California Coach Westfalia 1996. 2 liggeplasser nede, og 2 i hevetaket. Kun sommerkjørt siste årene.
Slitesterk 2,4 diesel uten turbo.
Ble kjøpt inn som et lett vårprosjekt, med planer om påfølgende eventyr til sommeren. De to siste punktene på vedlagt EU-kontroll (siste bilde) klarer jeg ikke å fikse selv (2er- feil, så bilen er fullt kjørbar). Bilen kjører fint på gode helårsdekk, og frist for etterkontroll er 24.04. Omregistrering inkludert hvis eierskifte før 19.03. Åpen for seriøse bud.
Slitesterk 2,4 diesel uten turbo.
Ble kjøpt inn som et lett vårprosjekt, med planer om påfølgende eventyr til sommeren. De to siste punktene på vedlagt EU-kontroll (siste bilde) klarer jeg ikke å fikse selv (2er- feil, så bilen er fullt kjørbar). Bilen kjører fint på gode helårsdekk, og frist for etterkontroll er 24.04. Omregistrering inkludert hvis eierskifte før 19.03. Åpen for seriøse bud.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Ikke oppgitt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Volkswagen
- Modellår
- 1996
- Type bobil
- Bybobil
- Karosseri
- Vw t4
- Drivstoff
- Diesel
- Effekt
- 77 hk
- Slagvolum
- 2,4 l
- Girkasse
- Manuell
- Hjuldrift
- Forhjulsdrift
- Lengde i cm
- 479 cm
- Bredde
- 184 cm
- Totalvekt
- 2 800 kg
- Egenvekt
- 2 055 kg
- Nyttelast
- 745 kg
- Reg. seter
- 4
- Soveplasser
- 4
- Bobilen står i
- Norge
- Registreringsnummer
- DH82163
- 1. gang registrert
- 23.7.1996
- Tilstandsrapport
- Nei
- Salgsform
- Til salgs
Utstyr
- Airbag fører
- Airbag passasjer
- Bilalarm
- Hengerfeste
- Kjøleskap
- Lettmetallfelger
- Markise
- Radio/CD
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
5251 SøreidgrendLogg innLogg inn for å se hele adressen
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.
Mer som dette
105 000 kr
Lierskogen
51 268 kr
Fagernes
LMC Liberty ti662
180 000 kr
Eidsvoll Verk
Nissan Datsun picp up
17 500 kr
Kristiansand S
Mercedes-Benz 310


125 000 kr
Sandefjord
Volkswagen
230 000 kr
Vikersund
Andre LAIKA X 718R
100 000 kr
Vikersund
Hymer B 694 SL
269 000 kr
169 000 kr


360 000 kr
Onarheim