Bildegalleri
Andre s490 alu Kapellhenger 490x190
2025
1 km
0 cc
0 hk
Pris
145 900 kr

Rognan Auto AS
Forsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Vi har nå vært så heldig å få bli den første forhandleren i Norge på Svenske 3s Alutrailers (Sterk-Sikker-Stabil ) tilhengeren som handlages i Skellefteå.
3s er tilhengere laget i Aluminium både drag og rammeverk og de har et bredt sortiment og lager hengere helt etter kundens ønske.
Hos oss går det å få bestilt din drømme henger. 3s lar kundene velge helt selv hvilken størelse på tilhenger og hvilken akslinger og selvfølgelig det ekstra utstyr du vill ha. De leverer til og med boggi hengere med godkjente 19" alu felger og side skjørt med led lys og rom for stropper.
Vi har nå fått inn følgende snøscooter tilhengere på lager hos oss.
S380x190 Alu kåpe med hel baklem, Alu felg og ledbelysning utv/inv Pris : 126200,-
S430x190 Alu kåpe med hel baklem, Alu felg og ledbelysning utv/inv Pris : 134900,-
S490x190 Alu kåpe med hel baklem, Alu felg og ledbelysning utv/inv Pris : 145900,-
S650x240 BW Alu kåpe med hel baklem, 19"Alu felg og ledbelysning utv++ Pris : 299800,-
Rognan Auto AS er et bil og scooterverksted som startet virksomheten i 1976.
Vi er forhandler av Renault, Hongqi, Mitsubishi, Lynx, Ski-Doo og Can-Am. Vi er også forhandler av 3S Alutrailers , BRP Carrier tilhengere (4P-ÅTM), NTS-kjelker, Nila kjelker og sluffer, Beitepusser og gressklipper for atv. Vi har også mekanisk verksted for snøscooter, atv og bil. I tillegg karosseriverksted med lakkering. Muligheter for innbytte og vi er behjelpelig med finansiering - be om tilbud.
Med forbehold om feil i annonsen.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Fritatt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Ny
- Merke
- Andre
- Modell
- s490 alu Kapellhenger 490x190
- Modellår
- 2025
- Type
- Snøscooter
- Effekt
- 0 hk
- Slagvolum
- 0 cc
- Kilometerstand
- 1 km
- Farge
- hvit
- Eiere
- 1
- Tilstandsrapport
- Ja
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.