Bildegalleri
Hyundai Robex 140LCD-7A m/ rototilt
2008
Ja
1 270
Ikke oppgitt
Pris
390 000 kr (ekskl. mva.)
Nyttige lenker
Gå til annonsenBeskrivelse
1-eiers Hyundai Robex gravemaskin klar for levering
Eier opplyser om at denne har en veldig lav timestand i forhold til alder da den fikk vann i motor rett før den hadde gått 1000timer, i etterkant så har motor blitt totalt overhalt og gått igjennom.
Grunnet endrede prioriteringer og andre prosjekter så har den ikke vært i bruk etter at den ble overhalt
- Merke rototilt: Steelwrist
- CE merket
- Sentralsmøring
- Type skuffer (skuff 1): Pusseskuffe
- Steelwrist rototilt
- S60 hurtigkoblingsfeste
- Sentralsmøring
- Tilleggshydraulikk
- Medfølger 1x pusseskuff
- Skjærbredde: 2500mm
- Beltebredde: 600mm
Mål og vekt
- Beltebredde: 60 cm
- Bruttovekt (kg): 14800
- Antall timer: 1270
- Størrelse HK-feste: 60
Vennligst oppgi referansenummer 14333 når du kontakter oss.
_______________________________________________
Vi tilbyr gunstig finansiering. Kontakt oss gjerne for et uforpliktende tilbud!
Spør oss om innbytte!
På generelt grunnlag anbefaler vi at kjøper besiktiger objektet før eventuell handel.
Vi tar forbehold om feil i annonsen.
Vi i Løft Norge hjelper deg med salg av maskiner og transportmidler. Vi bistår med fotografering, utarbeider annonser, og tar oss av hele salgsprosessen. Vi er behjelpelige med både import og eksport, og skulle din bedrift ha behov for spesifikt utstyr kan vi benytte oss av vårt internasjonale nettverk for å bistå dere med å finne maskinen som passer deg. Har du en maskin du ønsker å få solgt hjelper vi deg gjerne med dette. Send oss en epost på
Spesifikasjoner
- Årsavgift
- Les mer
- Kjøretøygruppe
- Gravemaskin
- Modellår
- 2008
- Understell
- Annet
- Arbeidstimer
- 1 270
- Tilleggshydraulikk
- Nei
- CE-merket
- Ja
- Samsvarserklæring
- Nei
- Vedlikeholdsavtale
- Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.
Mer som dette


Cat 312D, Rotortilt... 2012


Cat 319 DL 2008, kr 390 000,-

