Bildegalleri
Volvo FH 16 750
2014
182 000 km
37 000 kg
Pris
2 295 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innNyttige lenker
Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på RK75099Beskrivelse
Volvo FH 16 750 2014 mod med 955 Effer kran selges til fordel for nyere bil. Kjerre på siste tre bilder kan ev følge med mot et rimelig tillegg om ønskelig.
Bom er 6+6+2, har og 2 ekstra til hovudbom.
Eg er ikke hjemme og hadde dessverre ikke noen nærbilde av bilen når eg bestemte meg for å legge den ut så derav mange bilde fra div jobber.
Andre bilder og ev video kan sendes når eg kommer hjem om et par uker.
Bilen befinner seg i Måløy og er klar for salg.
Dei fire første bildene er slik eg hadde tenkt at bilen skulle sjå ut, men eg kom aldri så langt. Så er der en del bilder med røde striper, det var slik bilen var når eg fikk den. Disse er nå fjernet og bilen er pr dd grå slik som dei fleste bilder viser.
Bilen har stått i egen garasje i mitt eie. Er det spørsmål så er det bare å ta kontakt. Eg er ikke alltid tilgjengelig på tlf, men svarer på mail og meldinger.
Spesifikasjoner
- Merke
- Volvo
- Modellår
- 2014
- Kjøretøygruppe
- Kranbil
- Effekt
- 750 hk
- Slagvolum
- 16 120 l
- Kilometerstand
- 182 000 km
- Girkasse
- Automat
- Akseltype
- 8x2
- Fjærtype foran
- Luft
- Fjærtype bak
- Luft
- Bakløft
- Ja
- Totalvekt
- 37 000 kg
- Nyttelast
- 10 725 kg
- Seter
- 2
- Kjøretøyet står i
- Norge
- Registreringsnummer
- RK75099
- Chassis nr. (VIN)
- YV2AZZ0C4DA752329
- 1. gang registrert
- 30.4.2014
- EU-godkjent
- Ja
- Sist EU-godkjent
- 14.2.2025
Utstyr
- Akseltrykk fordeler
- Boggi -akselløft
- Diff. sperre
- Ekstralys
- Kjøleskap
- Klimakontroll
- Komfortstol
- Kraftuttak
- Kupevarmer
- Radio/CD
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
6718 DeknepollenLogg innLogg inn for å se hele adressen
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.
Mer som dette

