Bildegalleri
Derbi GPR NUDE
2004
Ikke oppgitt
70 cc
Ikke oppgitt
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innBeskrivelse
Hei! Jeg selger min Derbi GPR Nude. Den har fått ny sylinder, stempel og motorhode, og er nå på 70ccm. Den starter og kjører fint, men trenger litt oppussing. Det som må gjøres er blant annet å fikse setet, reparere blinklysene og skaffe et nytt batteri. Ellers er den i god stand med fine dekk
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 631 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 4 500 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Derbi
- Modell
- GPR NUDE
- Modellår
- 2004
- Type
- Moped
- Drivstoff
- Bensin
- Slagvolum
- 70 cc
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.
Mer som dette
Suzuki
Vespa
Tempo
Tempo
Peugeot vivacity 3
Yamaha DT
Honda 1987

