Bildegalleri
Scania R500
2020
412 115 km
28 000 kg
Pris
619 000 kr
Beskrivelse
Scania R500
Refnummer:0141
Spesifikasjoner:
- Helluft
- Webasto
- Retarder
- 500HK
- Euro6
- 6x2
Sluttservice gullavtale 18 Mars, leveringsklar etter dette.
Det blir skiftet deksel under stigtrinn, samt frontrute før salg.
Mål og vekt
Lengde 959 cm
Bredde 255 cm
Akselavstand til andre aksel 495 cm
Akselavstand til tredje aksel 135 cm
Egenvekt 10500 kg
Tillatt totalvekt 28000 kg
Maks nyttelast 17425 kg
Maks aksellast 1 aksel 9000 kg
Maks aksellast 2 aksel 10500 kg
Maks aksellast 3 aksel 8500 kg
Viktig informasjon om kjøp hos Vamu AS:
Vær oppmerksom på at Vamu AS ikke er eieren av de objektene som annonseres. På generelt grunnlag anbefaler vi alle potensielle kjøpere å besiktige objektet personlig før en eventuell handel finner sted. Dette sikrer at du som kjøper får en fullstendig forståelse og tilfredsstillelse med ditt kjøp. Vi tar forbehold om eventuelle feil i annonsen.
Hvorfor velge Vamu AS?
Hos Vamu AS er vi dedikerte til å gjøre kjøp og salg av anleggsmaskiner, lastebiler, busser og annet tungt utstyr så enkelt og bekymringsfritt som mulig for våre kunder. Vårt team tar hånd om hele salgsprosessen – alt fra fotografering og annonsering til håndtering av henvendelser. Alt du trenger å gjøre er å informere oss om hva du ønsker å selge, eller hva du er på utkikk etter. La oss ta hånd om resten!
Kontakt oss:
Har du spørsmål, eller ønsker du en uforpliktende prat om hvordan vi kan hjelpe deg med dine behov? Ikke nøl med å ta kontakt. Du kan nå oss på telefon 737 85 257 eller via e-post på post@ vamu.no
Spesifikasjoner
- Merke
- Scania
- Modellår
- 2020
- Kjøretøygruppe
- Containerbil
- Kilometerstand
- 412 115 km
- Fjærtype foran
- Luft
- Fjærtype bak
- Luft
- Bakløft
- Nei
- Totalvekt
- 28 000 kg
- Kjøretøyet står i
- Norge
- 1. gang registrert
- 26.11.2020
- EU-godkjent
- Ja
- Sist EU-godkjent
- 5.11.2024
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.