

7 seter
2011
252 000 km
Manuell
Diesel
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Nissan Quasqai 2+ 7 seter selges. Nylig EU godkjent. Godt vedlikeholdt.
Også perfekt til glamour-camp for 2!
Registerreim, toppakning og ny turbo skiftet ved 240000 km. Service utført i høst. God teknisk stand!
Nye piggdekk. God i lakk. Fint interiør. Bilen har sjølsagt vanlig kosmetiske bruksmerker men ikke noe utover normalen.
Qashqai er en høyreist og lettkjørt bil, med smidig og drivstoffgjerrig turbodiesel, og meget rommelig plass, tross beskjedne mål. Denne har forhjulstrekk, men er meget god på vinterføre, da man har høy bakkeklaring, og esp antispinn.
Dette er en utmerket familebil, som rommer mange, samtidig som den har toppscore mhht sikkerhet. Her kan man også ha små barn i passasjersetet, da airbag kan koples ut med nøkkel, samt at det er isofix innfesting i baksetet.
Mangler:
Knekt håndtak bakluke men fungerer.
Ta kontakt for mer info.
Bilen står i Søvik.
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Ja. Håndtak bakluke defekt
Er det gjort større reparasjoner?
Ja. Skiftet toppakning. Satt inn ny turbo.
Er eller har motoren vært trimmet?
Nei
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.