Bildegalleri
Honda ST 1300 A Pan european
2015
16 000 km
1 261 cc
126 hk
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innNyttige lenker
Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på TE2740Forsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Selges med vemod. Sjelden mulighet. Strøken Pan european vurderes solgt grunnet endret behov. Sykkelen har vært i mitt eie siden den var ny. Oppbevart i varm garasje og har knapt nok opplevd en regnbyge. Aldri vært i bakken eller skadet. Sykkelen er strøken og ser ut som den kommer rett fra butikken. Er du ute etter en trofast og driftsikker tur venn er vel dette ett sikkert kjøp. Pris er litt vanskelig å finne for de er omtrent umulig og oppdrive av nyere årgang. Siste service på ca 13.000 km. Ok dekk både foran og bak. Følgende utstyr ble bestilt fra ny :
Top box m/ spoiler og bremselys.
Pillion arm rest set
Tank pads
12 v dc socket
Qartet harness
Det er også innervesker til begge side og topp veske.
Svart bagster med logo og justerbar tankveske
Altså rigget og klar for tur. Har aldri hatt noe tull eller drifts stans med sykkelen foruten batteri som er skiftet.
PS. Km ca 16.000 da det er mulig jeg kjører litt om finværet kommer.
God tur sykkel og masse bagasje plass,men allikevel en lettkjørt og leken sykkel. Den elektriske vindskjermen er ett must og varmeholker en nytelse. Om denne skulle være av interesse så ta gjerne kontakt for ytterligere opplysninger og eventuelle spørsmål.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 631 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 149 369 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Honda
- Modell
- ST 1300 A Pan european
- Modellår
- 2015
- Type
- Touring
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 126 hk
- Slagvolum
- 1 261 cc
- Kilometerstand
- 16 000 km
- Vekt
- 330 kg
- Farge
- Rød
- Registreringsnummer
- TE2740
- Chassis nr. (VIN)
- JH2SC51A7EK800396
- Eiere
- 1
Utstyr
- 12V uttak
- ABS
- Midtstøtte
- Sidevesker
- Tankpad
- Tanktrekk
- Tankveske
- Varmeholker
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.
Mer som dette
Honda Goldwing


Honda ST1300


Honda F6B Goldwing Bagger


Honda CB 900 Custom
Honda
Honda Gold Wing

