Bildegalleri
Tohatsu 20hk med rorkult
Pris
34 990 kr

Molde Marine og Motor Service AS
Molde Marine og Motorservice AS.
Beskrivelse
Nå slipper du choke: Denne nye, oppgraderte motoren startes raskt og enkelt fordi den har direkte innsprøytning. Akselerasjonen er jevn og stabil i alle hastigheter, i tillegg til at drivstofføkonomien er bedre enn på sin forgjengere.
Motorens design er kompakt; veiv- og drivaksel, og dermed balansepunktet, er flyttet 30 mm fremover. Det er en klar fordel når motoren skal tiltes opp bak på båten. Denne spreke arbeidshesten kan du virkelig stole på. Den er slitesterk, solid langdistansemotor, men også en eksplosiv sprinter.
Spesifikasjoner
- Merke
- Tohatsu
- Type motor
- Utenbords
- Motorstørrelse
- 20 hk
Selges av et medlem av Norboat. Når du kjøper et produkt eller en tjeneste fra et Norboat-medlem, vet du at de er tilknyttet en handelsorganisasjon som arbeider for å skape best mulig rammeverk for båtbransjen og båtferdsel basert på trygt båteierskap.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.
Mer som dette
Yamaha 20hk påhengsmotor selges


Yamaha 25hk




Suzuki 9,9 A
Tohatsu 25hk (32hk)

