

2025
Ikke oppgitt
675 cc
95 hk
Pris
Forsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
CFMOTO 675NK kombinerer kraftfull ytelse med aggressivt design
Med en 675 cc motor og smidig håndtering gir den en spennende kjøreopplevelse, både i bytrafikk og på landeveier.
Perfekt for deg som søker fart, stil og kjøreglede.
5 års garanti fra 1.reg dato!
Vi har demo på Melhus! 🏁
Frakt, reg og klargjøring tilkommer prisen
FINANSIERING
Vi tilbyr også finansiering via vår samarbeidspartner Santander!
OM OSS
AB Motor AS er forhandler av ulike merker der vi stort sett forhandler alle produktene fra et bredt sortiment.
Vi har også et godt utstyrt verksted som er godkjent av Statens vegvesen for utføring av service og reparasjoner.
I vår butikk kan vi tilby et godt utvalg av kjøretøy, tilbehør, kjøreutstyr og bekledning.
AB Motor ble etablert i 1997, og er nå en av Midt-Norges største aktører på salg av motorsykkel, mopedbil, ATV og UTV.
Vi har butikk, verksted og lager i Melhus rett sør for Trondheim. Besøk gjerne vår hjemmeside for nærmere info. www.abmotor.no
Vi fører gode kvalitets varer fra merkene: Kawasaki, Honda, Husqvarna, Aixam og CFMoto.
Vi har også andre merker, både brukt og nytt.
Stikk innom for en hyggelig prat, eller ta kontakt hvis du lurer på noe.
Kontakttelefon: 72 87 06 10 og tast valg 1 for butikk.
Kontaktpersoner: Kim
Våre åpningstider er:
Mandag-Fredag 10.00-17.00
Torsdag 10.00-18.00
Lørdag 10.00-13.00
Vi tar forbehold om feil i annonsen.
Motorsykkelen selges av et medlem av Norsk MC-Forhandlerforening (NMCF). Når du kjøper MC av en forhandler som er medlem av NMCF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NMCFs etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.