

Hobby 540 landstedsbåt vurderes solgt
2018
18 fot
Utenbords
6
Pris
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Velholdt Hobby 540 cc 2018-modell med kun en båtvant eier vurderes solgt før sesongstart. Båten står i vinteropplag på Sætre i Hurum og har utsettelsesdato 8. mai. Vi vurderer å selge denne før den tid med henting på land. Det følger ikke med båthenger. Ekstra utstyr som eventuelt skal følge med kan diskuteres, men den har for eksempel montert kartplotter. Bilder kommer, men den er foreløpig under presenning.
Hobby 540 CC er hobbyfiskerens drømmebåt. Den er selvlensende, har høyt innvendig fribord, og er bred og stabil. Båten har gode og gjennomtenkte løsninger, som blant annet nedsenket fiskebrønn og bensintankrom. Den leveres også med hydraulisk styring som standard. I tillegg er det et eget teknisk rom til batteri, sikringer hovedbryter etc. Dette gjør at båten får mye ekstra dørkplass. Den åpne løsningen på akterveggen og med badeplattformen gjør tilkomsten til båten utrolig enkel og praktisk. 540 CC har opplegg med strekkerør til garnhaler & spylepumpe som standard, slik at ettermontering av dette blir enkelt og uten noen synlige kabler.
540 CC er også den eneste båten på markedet av denne typen som har hel innerliner/dobbeltskrog, og som har flyteskum i sidene. Dette gjør at den flyter selv med hull rett gjennom begge skrogene. Skroglengde på denne båten er 523cm + badeplattform som er ca. 40cm.
540 CC leveres med en stor sentrert konsoll med plass til 2 personer bak skjermen, og sittebenk foran med oppbevaring.
Teknisk Data
Lengde: 5,23m
Bredde: 2,20m
Innv.fribord: 66-69cm
Vekt: Ca 630kg
Max motor: 60hk, lang stamme
Personer: 6
CE-klasse: C
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.