Bildegalleri
MERCURY VIKING 10/15hk, Ny propell
Pris
7 500 kr
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innKontakt selgeren
Beskrivelse
Selger en Mercury Viking 10hk som er trimmet til 15hk. 1997 modell. Det er kjøpt ny propell i fjor (3500,-) Den starter, kjører og kjøler veldig fint.
Følger med 24L bensintank.
Det er følger ikke med styrkult, men det er med gir/gass kontroller og feste til styring. Passer nok best til en båt med ratt. Ellers så er det nok mulig å få tak i styrkult på nett eller finn.no.
Selges grunnet at sønnen ønsker større motor.
Ta kontakt hvis det er noe du lurer på.
Spesifikasjoner
- Merke
- Mercury
- Type motor
- Utenbords
- Motorstørrelse
- 15 hk
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.